Як облаштувати малогабаритний санвузол

6-28-2018

Значна кількість квартир обладнано вельми малогабаритними санітарними вузлами. Таке планування характерна і для будівель радянської епохи, і для сучасних новобудов економ-класу. Зазвичай санвузли представлені двома окремими приміщеннями: туалетною кімнатою, в якій знаходиться тільки унітаз, і ванни, що дозволяє розмістити саму ванну (у більшості випадків невеликого розміру), умивальник і пральну машину. Вибрати найкращий подвесной унитаз комплект можна на сайті , перейшовши по ссилці

Але існує можливість поєднати ці два приміщення в одне, де всі необхідні сантехнічні прилади будуть розташовані набагато эргономичней.

Варіанти планування суміщеного санітарного вузла
Як облаштувати малогабаритний санвузол

У суміщеному санвузлі всю сантехніку і супутні меблеві, дизайнерські елементи слід розміщувати виходячи з конфігурації приміщення. Якщо вона близька до квадратної, в ній можна встановити ванну, унітаз, умивальник і пральну машину. Особливо ефективно площа буде використовуватися при установці кутовий акрилової ванни колпа сан або аналогічної моделі іншого європейського виробника.

При прямокутної конфігурації зазвичай віддається перевага ванн класичної форми. Найкращою розстановкою сантехнічних приладів у такому приміщенні буде наступна: ванна навпроти входу, в дальньому кутку — унітаз, а умивальник навпроти нього.

Якщо ж форма приміщення надмірно витягнута, доведеться пожертвувати ванною, встановивши замість неї душову кабіну з одного боку від входу, з іншого боку — раковину і унітаз. Зазвичай в дальньому кутку витягнутого санвузли вдається розмістити і пральну машину.

Інтер’єр санвузли малих габаритів
Як облаштувати малогабаритний санвузол

Функціональне розміщення сантехнічних приладів є тільки одним із факторів, що забезпечують комфорт під час перебування в санвузлі. Важливим також є дизайн приміщення, якість та вид внутрішньої обробки. Для сучасних малогабаритних санітарних вузлів суміщеного типу існує безліч дизайнерських рішень. Найбільш популярними є такі:

Хай-тек. Даний стиль передбачає наявність душової кабіни з металевими стійками, скляними дверцятами, невеликого за габаритами умивальника та унітаза підвісний модифікації. Чудово відповідають такому інтер’єрного рішення душові кабіни esbano. Також слід використовувати множинне точкове освітлення і стильні шафки для різних речей.
Мінімалізм. Виражається в практично рівному оформленні санвузли, відсутність різних декоративних елементів, шафок. Всі ванні аксесуари розміщуються на скляних поличках, доступні для огляду, використання для гостей, вперше відвідують ваш санвузол.