Xiaomi випустить смартфон poco m4 pro 5g з чіпом mediatek і 64-мп камерою

77

Бренд poco, створений компанією xiaomi, готує до випуску новий смартфон середнього рівня з підтримкою стільникового зв’язку п’ятого покоління. Мережеві джерела повідомляють, що апарат вийде на комерційний ринок під ім’ям poco m4 pro 5g.

Mysmartprice

Інформація про пристрій з’явилася в базах ряду регуляторів, зокрема, на сайтах євразійської економічної комісії (єек) і китайського центру сертифікації телекомунікаційного обладнання (tenaa). А це означає, що новинка готується до міжнародного релізу.

В основу смартфона ляже один з процесорів mediatek серії dimensity з інтегрованим модемом 5g. Покупцям будуть пропонуватися моделі з 4 і 6 гб оперативної пам’яті, обладнані флеш-накопичувачем місткістю 64 і 128 гб відповідно.

Mediatek

Йдеться про підтримку швидкої підзарядки потужністю 33 вт. Ємність акумуляторної батареї, за чутками, складе 5000 ма * ч.

Відомостей про характеристики дисплея поки немає, але, найімовірніше, буде застосована панель формату full hd+. В оснащення, за наявною інформацією, увійде багатомодульна камера з 64-мегапіксельним основним датчиком.