WordPress — повноекранне слайд-шоу на головній сторінці. Варіант 2

272

Від автора: У цьому уроці ми попрацюємо з CMS WordPress і спробуємо реалізувати функціонал, який часто можна бачити в преміум-теми WordPress. Мова йде про повноекранному слайдшоу на головній сторінці. Виглядає цей ефект досить симпатично: на головній сторінці представлений мінімум даних (назва сайту, меню, логотип), які представлені на фоні привабливих зображень, що змінюють один одного. Цю задачу ми вже як-то вже реалізували, і в даному уроці ми розглянемо інший, більш гнучкий варіант реалізації даної задачі.

WordPress — повноекранне слайд-шоу на головній сторінці. Варіант 2

Автор: Андрій Кудлай

Звуть мене Андрій Кудлай. Родом я з України, живу в Дніпропетровську. Веб-програмування вчився сам. Непогано знаю HTML, CSS, PHP, JavaScript.

WordPress — повноекранне слайд-шоу на головній сторінці. Варіант 2WordPress — повноекранне слайд-шоу на головній сторінці. Варіант 2

Отже, в попередньому варіанті реалізації ми створили окрему рубрику для слайдів, які і вивели на головній сторінці сайту. Цей варіант працює, але є декілька нюансів, які можуть зробити такий варіант неприйнятним для деяких сайтів. Наприклад, якщо ви використовуєте стандартний віджет Рубрики, рубрика зі слайдами також буде присутній в цьому віджеті, а це може бути неприйнятним.

Для другого варіанту реалізації ми скористаємося можливостями довільних типів записів. Ми зареєструємо новий тип запису під слайди і саме запису нового типу і будемо вибирати для виводу на головній сторінці. Зареєструємо новий тип записів з необхідними настройками у файлі functions.php теми:

add_action( ‘init’, ‘wfm_slideshow’ );
function wfm_slideshow(){
register_post_type(‘slideshow’, array(
‘public’ => true,
‘supports’ => array(‘title’, ‘thumbnail’),
‘labels’ => array(
‘name’ => ‘Слайдшоу’,
‘all_items’ => ‘Всі слайди’,
‘add_new_item’ => ‘Додати новий слайд’,
‘add_new’ => ‘Додати новий’
)
));
}

Тепер додамо кілька записів зі слайдами, використовуючи новий тип записів – slideshow. І внесемо невеликі правки у вибірку постів для головної сторінки:

‘slideshow’,
‘posts_per_page’ => -1,
‘order’ => ASC
)
);
?>
have_posts() ) : while ( $slideshow->have_posts() ) : $slideshow->the_post(); ?>

Ось, власне, і все, проблема вирішена. На цьому наш урок закінчено. Удачі і до нових зустрічей!