Вже завтра battlefield 2042 отримає нове оновлення з виправленням помилок і контентом

32

Розробники зі студії dice анонсували швидкий реліз чергового оновлення для battlefield 2042. Новий патч покликаний виправити ряд відомих проблем шутера і додати в гру більше контенту. Реліз оновлення відбудеться вже завтра, воно принесе в battlefield 2042 150 пункт з виправленнями.

За словами авторів, новий патч націлений на поліпшення ігрового процесу. Разом з виходом оновлення повинні буде виправлений цілий ряд помилок, а крім цього з’явиться новий можливості для шутера. З завтрашнього дня в battlefield 2042 з’являться щотижневі місії. Гравцям будуть доступні три завдання, що змінюються щотижня, за виконання яких передбачені унікальні нагороди крім того, в режимі battlefield portal будуть додані передустановки для режиму «штурм», нові шаблони і налаштування. Інтерфейс в матчах і ігрових меню також отримає ряд якісних поліпшень.

Третій патч для battlefield 2042 містить велику кількість виправлень, серед яких було поліпшено баланс зброї, техніки фахівців. Повний список змін представлений на офіційному сайті.