Витік pc-версії final fantasy vii remake частково підтвердився

59

У червні в базі даних epic games store були помічені посилання на final fantasy vii remake і alan wake: remastered . Тепер же новий витік частково підтвердив стару.

Тайванський онлайн-магазин rakuten відкрив вчора попередні замовлення на ремастер alan wake для консолей xbox і playstation двох останніх поколінь, а інсайдер даніель ахмад заявив, що анонс перевидання відбудеться наступного тижня.

Це робить інформацію про pc-версії final fantasy vii remake більш правдоподібною. Крім того, додаткову вагу витоку надає минула угода square enix з epic games, в рамках якої початку цього року вся серія kingdom hearts вперше стала доступна на pc в якості ексклюзиву egs.

Ремейк ffvii вийшов на playstation 4 в квітні 2020 року, отримавши 12-місячну ексклюзивність для платформи sony, але з релізом в цьому червні перевидання intergrade для playstation 5 угода була продовжена ще на півроку. Очікується, що контракт з playstation завершиться в листопаді, так що якщо інформація вірна, pc-версія повинна з’явитися вже в найближчі місяці.