Витік: геймплейний тизер трейлер королівства огрів з total war: warhammer 3

15

Днями стало відомо що реліз total war: warhammer 3 відбудеться 17 лютого 2022 року і що гра буде доступна в xbox game pass в день виходу . трохи пізніше розробники виклали кінематографічний трейлер нової раси яка буде доступна як бонус за попереднє замовлення королівство огрів . і ось став доступний геймплейний трейлер, який витік в мережу завчасно, в ньому ми можемо споглядати огрів на полі бою, а так само їх лідерів грязус златозуба і скрагу шкуродера

скраг шкуродер – легендарний пророк великої пащі, також відомий як кривавий жнець і ходяча паща . Тягнучи за собою важкий котел для м’яса, що прикутий до його спини безліччю хворобливих, терзають плоть гаків і ланцюгів, скраг рубає і розриває ворогів готуючи чудову кровоточить жертву на славу великої пащі. За ним, по залишеному ним сліду з розрубаних їм кінцівок і частин тіл, слідують його вірні кров-гноблари, в обов’язок яких входить збирати і нести все це в його котел.

грязус златозуб , або-як звучить його офіційний титул-торговий лорд грязус, завойовник племен, переможець драконів, хранитель золотого зуба, жахливо жирний, був одним з багатьох дитинчат, вироблених на світ підлим гофгом, тираном долини титанів. Подібно своїм братам, грязус ріс, щоб стати сильним і жирним. Але, на відміну від братів, він згодом вбив і з’їв батька.