Виручка the walking dead: saints&sinners перевищила 50 мільйонів доларів

17

the walking dead: saints&sinners була однією з найбільших vr-відеоігор 2020 року, і сьогодні розробник skydance interactive оголосив, що виручка від продажів перевищила 50 мільйонів доларів сша на всіх платформах.

The walking dead: saints&sinners була запущена ще в лютому 2020 року для гарнітур vr для пк, а через кілька місяців вона вийшла на playstation vr. Skydance interactive перенесла гру на oculus quest в кінці 2020 року і випустила ряд оновлень, в тому числі meatgrinder, в якому доданий режим орди під назвою the trial. Зовсім недавно в оновленні aftershocks було випущено велике розширення для відеоігри, продовживши кампанію на кілька годин.

Через рік після виходу skydance interactive оголосила, що продажі the walking dead: saints&sinners досягли 29 мільйонів доларів.

У the walking dead: saints&sinners в основній кампанії ви потрапите в частково затоплений новий орлеан після того, як зомбі-апокаліпсис зруйнував місто. Дрейфуючи по місту, ви полюєте за виснажуються припасами, одночасно захоплюючись політикою і битвами городян, не забуваючи про загрозу нежиті, що ховається за кожним кутом. Ви, звичайно, добре озброєні мечами і ножами для безшумних вбивств, в той час як рушниці забезпечують більш гучний і далекий бій.