Виробництво робота-гуманоїда tesla bot можуть налагодити на новій гігафабриці в остіні

76

На заході tesla ai day ілон маск розповів про плани створення робота-гуманоїда tesla bot зі штучним інтелектом для виконання рутинних побутових завдань. Маск серйозно висловився про наміри представити робочий прототип в 2022 році, але деякі сприйняли цей проект як жарт. Однак це не жарт, що в черговий раз підтверджує ресурс electrek, вказуючи на все розширюється список вакансій, пов’язаних з розробкою tesla bot.

джерело зображення: tesla ai day youtube

Компанія розширює набір інженерів різного профілю, конструкторів, електриків, випробувачів, програмістів і техніків, а також фахівців, що займаються системами управління, налаштуванням і програмуванням вбудованих мікроконтролерів. Велика частина вакансій відкрита на майданчику в пало-альто, в місці розташування штаб-квартири tesla, але є виняток.

Місцем роботи інженера-випробувача tesla bot є майданчик остіні, це може натякати на те, що виробництво робота-гуманоїда буде запущено саме там. Зараз будівництво гігафабрики в остіні йде повним ходом, об’єкт повинен бути готовий до кінця року. В остіні заплановано виробництво tesla model y, cybertruck, tesla semi і нових акумуляторних елементів типорозміру 4680.