Вирішена головна проблема доставки посилок дронами [відео]

93

Компанія a2z drone delivery представила концепцію доставки невеликих посилок і вантажів за допомогою безпілотників. Інженерам удалосьсделать процес більш безпечним, повністю виключивши необхідність посадки дрона на землю.

Багато потенційних покупців побоюються, що під час посадки або зльоту квадрокоптер вийде з ладу, що загрожує непередбаченими наслідками. Представники a2z drone delivery пропонують скидати посилки своздуха. Технологія працює наступним чином: дрон прилітає до місця призначення, а після відкриває люк, всередині якого зберігається вантаж. У цей моментвисота польоту фіксується на рівні 46 метрів. У певний момент спрацьовує трос, що уповільнює падіння, а потім посилка м’яко опускається на землю.

Фахівці a2z drone delivery відзначають, що це не тільки знизить ризик удару людини об обертові лопаті дрона до нуля, а й дозволить позбутися від шуму, виробленого літальним апаратом. Максимальна відстань польоту дрона не перевищить 5 км, а про обмеження ваги посилки поки нічого не відомо. Технологія отримала назву» вільне падіння ” і вже довела свою ефективність в рамках перших експериментів. Подібний спосіб також покликаний знизити пошкодження дронів припосадке і зльоті, одночасно з цим підвищивши автономність літальних апаратів, оскільки сама посадка не потрібно.