Винахідник створив величезну клавішу f через велику любов до відомого мему

60

Завдяки call od duty: advanced warfare буква f в ігровому співтоваристві (і навіть за його межами) вже давно успішно замінює класичне rip і активно використовується в будь-який хоч скільки-то підходящої ситуації. Блогер джарід гізен вирішив підготуватися до найтрагічніших новин і зібрав величезну клавішу з підсвічуванням, на яку можна вкрай епічно натиснути всією долонею і написати в чат f.

Корпус клавіші разом зі світчем довелося роздрукувати на 3d-принтері. Само собою, підібрати потрібний розмір отворів вийшло не з першого разу, та й буквально кожне кріплення вимагало коригування будівельним феном. Велику пружину теж довелося робити вручну-процес виявився зовсім не простим. Однак результат того безумовно коштував.

Раніше інший ентузіаст зібрав не такий епічний, але не менш вражаючий апарат за допомогою все того ж 3d-принтера, процесора raspberry pi zero і дисплея відповідних розмірів. Він сконструював мініатюрний телевізор з вітальні сімпсонів, на якому можна дивитися однойменних серіал.