Всі фільми “всесвіту людини-павука «в розробці:» морбіус«,» шовк” і не тільки

25

Зараз в розробці знаходиться близько 10 повнометражних фільмів, які так чи інакше пов’язані з людиною-павуком.

Людина-павук і пов’язані з ним персонажі будуть регулярно повертатися в кінотеатри протягом наступних кількох років завдяки постійно розширюється виробничому списку sony pictures. Хоча пітер паркер був іконою супергероя протягом десятиліть, в кінці 2010-х років він пережив період безпрецедентної популярності в поп-культурі.

Пітер паркер засвітився в «месниках: фінал» (незважаючи на смерть в «месниках: війна нескінченності »), отримав сольну гру marvel’s spider-man для ps4 і з’явився в «людині-павуку: через всесвіти» . Очевидно, що компанія не збирається зупинятися на досягнутому.

Завдяки безпрецедентній угоді між marvel studios і sony, нова версія людини-павука у виконанні тома холланда продовжує існувати в кіновсесвіті marvel. Тим не менш, sony в кінцевому підсумку зберігають за собою права на розробку проектів за участю персонажів «людини-павука» і прагнуть виводити на великий екран його різних друзів і ворогів.

Нижче представлені всі повнометражні проекти, пов’язані з героєм, які вийдуть найближчим часом:

  • «веном 2 “– 14 жовтня 2021 року;
  • «людина – павук: немає шляху додому» – 16 грудня 2021 року;
  • «морбіус” – 27 січня 2022 року;
  • «людина – павук: через всесвіти 2» – 22 жовтня 2022 року;
  • «крейвен-мисливець ” – 2023 рік.

Повідомляється, що» всесвіт людини-павука ” від sony поповниться проектом про не найвідомішого лінчевателя нічного дозору. Шоураннер «люка кейджа ” чео ходарі кокер запропонував в 2017 році історію, присвячену доктору кевіну тренчу, який стає свідком смерті технологічно просунутого лінчевателя. Пізніше виявляється, що мертвий герой є майбутньою версією самого себе.

Однак не всі зусилля sony в області живих виступів присвячені поганим хлопцям. У розробці знаходяться “шовк” і «джекпот» . Марк гуггенхайм займається сценарієм до останнього фільму, а сольник шовк з тих пір перетворився на серіал.

І вони не єдині жінки, які дебютують у кіновсесвіті sony. Повідомляється, що готується проект про мадам павутину., однак новин щодо нього давно не було.

Коли з’явилася інформація про «людину-павука: через всесвіти 2» , sony також повідомили, що в розробці знаходиться анімаційний спін-офф про жіночих персонажів. Історія буде зосереджена на спайдер-гвен, джессіці дрю / жінці-павуку та сінді мун / шовк.

Завдяки доступу до більш ніж 900 персонажів коміксів майбутнє виглядає світлим для шанувальників людини-павука. Якщо sony зуміють правильно скористатися права, кіноглядачі ще довгі роки будуть насолоджуватися пригодами героїв і лиходіїв коміксів.