Все йде за планом: activision прокоментувала» витік ” античита ricochet

31

У середу activision представила ricochet — сучасну відповідь на читерський софт, застосовуваний в call of duty warzone і, потенційно, в інших частинах серії. Все б нічого, але через добу змі рапортували про витік вихідних «рикошету» в чіпкі лапи виробників читів, що, як ви прекрасно розумієте, може привести до найнеприємніших наслідків.

Виникло бурхливе обговорення, і activision не могла залишитися осторонь. Кілька годин тому компанія прокоментувала, що зараз йде активне “контрольоване тестування” ricochet. Перш ніж в обов’язковому порядку встановити дану систему на комп’ютери користувачів (без клієнтської частини ricochet вас, наприклад, не пустять в ту ж warzone), розробники перевіряють її за всіма параметрами.

Далі activision уточнила, що частиною тестового періоду є надання передрелізної версії драйвера ricochet стороннім користувачам і розробникам. Треба розуміти, що витік, про який змі повідомили в четвер, на ділі є не витоком, а запланованою дією видавця. Ну, а вірити в це чи ні, кожен вирішує самостійно.

Update from #teamricochet: ▶️ ricochet anti-cheat ™ is in controlled live testing. Before putting it on your pc, we’re testing the hell out of it ▶️ testing includes providing a pre-release version of the driver to select 3rd parties ▶️ readying server-side upgrades for launch

— call of duty (@callofduty)october 15, 2021

Нагадаємо, що ricochet мають намір насамперед запустити в call of duty warzone разом з «тихоокеанським оновленням», яке приурочать до запланованого на 5 листопада релізу call of duty vanguard.