Власник вивів з неактивного 9 років біткоіни-гаманця $29.5 мільйона збільшивши вкладення на 36 000%

21

Аналітики відзначають, що більше 20% всіх коли-небудь здобутих монет біткоіни не використовувалися останні 5 років. Є кілька думок, що вони собою представляють і кому належать. Потрібно розуміти, що в залежності від точки зору змінюється не тільки сприйняття, але і чиниться сильний тиск на ринок. Так, якщо припустити, що ці гроші назавжди заблоковані, то ми маємо дуже навіть непогану ситуацію, коли тисячі перших власників втратили доступ до своїх гаманців. В цьому випадку курс біткоіни повинен рости, адже фактично 3.7 мільйона монет остаточно і безповоротно спалені. Але є й інша точка зору.

Аналітики вважають, що перед нами тисячі перших інвесторів, які досі вірять в потенціал криптовалют. Що цікаво, іноді подібні гаманці приходять в дію. Так, 13 червня 740 монет були виведені з холодного гаманця, де благополучно зберігалися 9 років. Їх власник купив монетки по 5 доларів, а продав за 26 мільйонів. У травні 2012 за них було сплачено всього 3.7 тисячі доларів, а значить власникові гаманця вдалося збільшити свій капітал в 7 тисяч разів. Ви здивуєтеся, але в наступні кілька днів спостерігалося падіння біткоіни, а аналітики вважають, що причина в негативній реакції ринку. Нібито, багато експертів вірять в те, що монети вивів один з перших інвесторів, який втратив віру в криптовалюта. Насправді все це ворожіння на кавовій гущі, але два збіги за кілька місяців – це аж надто.

Сьогодні вранці в мережі сталася ще одна велика транзакція залежаних монет. Невідомий користувачів вивів з холодного гаманця 616 біткоіни, які також пролежали там 9 років і були куплені по 13 доларів за штучку. Сьогодні вранці вдалося виручити за них 29.5 мільйона доларів, а значить держатель отримав зростання в 3600 разів або 36 000%. Читали сьогодні наш матеріал на тему різкого падіння ціни на біткоіни? не дивуйтеся, що аналітики так досі і не можуть назвати причин такого різкого обвалення.

Ще раз відзначимо, що все це ворожіння на кавовій гущі, але в цій справі крім припущень і припущень нічого немає. Саме тому аналітики будують теорії, намагаються їх довести, а будь-які збіги такими не здаються. Хто б не був цей таємничий чоловік, він вважає за краще відмовчуватися, як це вже кілька разів відбувалося. Нам здається, що якби це був звичайний користувач, то він з великою ймовірністю розповів би про знахідку втраченого гаманця в соцмережах. А може ми просто притягуємо факти.