Вконтакте разом з ruhub покаже серію великих турнірів по dota 2 і counter-strike: global offensive

67

Вконтакте покаже серію великих турнірів по dota 2 і counter-strike: global offensive. Користувачам будуть доступні більше 1,000 годин прямих ефірів російською мовою за рік, а також їх хайлайти. Трансляції пройдуть у партнерстві з кіберспортивною студією ruhub: організації оголосили про початок довгострокового співробітництва.

Цього року вконтакте і ruhub проведуть трансляції таких змагань, як oga pit cs:go, oga pit dota 2, cs summit, dota summit. Першим любителі кіберспорту побачать новий чемпіонат oga dota pit invitational-прямий ефір буде доступний в офіційному співтоваристві dota 2. Турнір пройде з 6 по 10 вересня онлайн. У змаганнях візьме участь вісім команд, серед яких-російський клуб team spirit.

Трансляція першого матчу розпочнеться 6 вересня о 13:00 за московським часом – у ньому зустрінуться команди psg.lgd і team undying. Другий матч турніру пройде о 16: 00: гравці з team spirit зіткнуться з корейською командою t1. Змагання пройдуть до двох перемог, а гранд-фінал – до трьох. Призовий фонд складе $275 тисяч, переможець отримає $144,5 тисяч.

Ruhub ( входить в esforce holding) – ключовий виробник медійного контенту для кіберспортивної аудиторії і провідна російськомовна студія. Ruhub проводить трансляції найбільших і популярних турнірів, включаючи етапи чемпіонатів світу з dota 2 і fortnite, турніри з cs:go, rainbow six і навіть шоу-матчі з зірками збірної росії з хокею. Трансляції студії неодноразово ставали найбільш переглядаються в світі.