Вконтакте проводить тестування нового месенджера

227

Від автора: Вконтакте збирається через кілька місяців запустити власний мессенджер. Такими планами поділився операційний директор проекту Андрій Рогозін у рамках свого виступу на конференції Mobile day.

Найпопулярніша соціалка Рунета поділилася планами на найближче майбутнє. Андрій Рогозін, виступаючи на конференції Mobile day, розповів, що влітку соціальна мережа запустить власний мессенджер. Зараз десктопну версію програми тестую співробітники компанії. Планується також створити мобільний додаток сервісу, а також клієнт для персональних комп’ютерів.

Нагадаємо, що на початку квітня поточного року «Вконтакте» пережила глобальну редизайн з дня свого заснування. Новий дизайн став доступний відразу мільйонам користувачів соціалки, які погодилися взяти участь у його тестуванні.

Раніше (в кінці березня) в соціальній мережі змінився алгоритм наповнення стрічки новин. При його активації всі пости у стрічці виводяться в залежності від їх пріоритетності для конкретного користувача. Також реалізована можливість перемикання стрічки в старий режим.