Відродження забутого сиквела: outcast 2-a new beginning вийде на ps5, xsx і рс

53

Бельгійська студія appeal studio домоглася свого — вона потрапила нарадари thq nordic і отримала шанс воскресити давно забутий сиквелкультового науково-фантастичного пригоди outcast , прабатька цих ваших mass effect . Гра outcast 2-anew beginning знаходиться в розробці з 2018 року длясучасних консолей і рс, а з релізом запросить гравців повернутисяна планету адельфа, де знову не все в порядку.

з прес-релізу

:

Ваш доброзичливий сусід-загарбник знову в справі: каттер слейдвозвращается в захоплюючий інопланетний світ адельфи в ігреoutcast 2-a new beginning. Через двадцять років після подій першої гри адельфа опиняється під загрозою вторгнення: безжалісні корпорації експлуатують планету, поневолюють і навіть вбивають людей.місія каттера зрозуміла: організувати опір, врятувати людей і звільнитися від загарбників.

Outcast 2 розробляється студією appeal з бельгії, яка працювала інад першою грою. Пригодницький бойовик з відкритим світомпредставить бойову систему з видом від 3-ї особи, а також расскажетнелінейную науково-фантастичну історію з динамічним развітіемсюжета на базі рішень гравця. В даний час гра outcast 2находиться в розробці для playstation 5 і xbox series x|s ірс.

трейлер :