Відродили і загубили. Фанати відтворили бета версію першої half-life і припинили роботу!

66

Відродили і загубили. Так можна висловитися про чергову фанатську роботу, яка відноситься до half-life. І мова йде саме про першу частину, для якої фанати спробували відтворити бета версію гри, яку valve скасували, щоб випустити ту half-life, яку ми знаємо.

Так, сама гра, а точніше модифікація, називається half-life: absolute zero і вона переносить нас у світ не вийшла бета версії half-life 1, де нам вже не належало їхати у вагоні до лабораторій а відразу почати з моменту прибуття туди. Сама ж гра містить, приблизно, три глави, після чого, в певний момент гра просто вилітає на робочий стіл. І здавалося б, що автори повинні все виправити але ні. На сторінці мода на сайті moddb автори цього творіння заявили про припинення роботи над даною модифікацією. Причиною тому служить подальша відсутність інтересу у авторів даної модифікації, по роботі над нею. За їхніми словами, через 10 років роботи над модифікацією, їм просто набридло і вони хочуть відпочити від неї, зайнявшись чимось іншим.

Однак, навіть незважаючи на не завершеність даної модифікації, вийшла вона в досить хорошій якості. Вона місцями навіть краще ніж та версія гри, яку в підсумку викотили самі valve. Тут море нових деталей, нові вороги, персонажі, злегка змінене зброю і навіть перероблені локації, з новими головоломками і зовсім іншим візуальним стилем, який тут виглядає більш мультяшно і карикатурно. Крім того, в якийсь момент, під час проходження даної модифікації, ви усвідомлюєте що деякі місця на тих чи інших локаціях пов’язані між собою мережею тунелів і коридорів, що полегшує переміщення між ними замість біганини туди-сюди, в спробі знайти потрібну кімнату.

Звичайно ж без багів не обходиться, але незважаючи на них, грається дана модифікація досить цікаво і сильно затягує. Тому, якби ви хотіли випробувати дану модифікацію то можете перейти на сайт moddb і звідти її завантажити. Ну або знайти її в майстерні steam і встановити звідти, якщо у вас є куплена оригінальна перша частина half-life.