Відеоогляд Assassins Creed Odyssey. Ассасин помер, хай живе новий гриндасин

270

Черговий «Асасін», чергова гра у відкритому світі і цілий букет проблем, незмінно кочують кожну гру популярної серії від Ubisoft. Так чи варто витрачати час на Assassins Creed Odyssey, коли вже зовсім скоро виходить Red Dead Redemption 2? Відповідь на це питання ми розповімо у відеоогляді Assassins Creed Odyssey. А також найголовніше, ви дізнаєтеся, як простий рецепт, як отримати максимум задоволення від гри в «Одіссею» навіть незважаючи на об’єктивні недоліки гри.

Для початку відразу попередимо, що Assassins Creed Odyssey – це маленька революція для серії, тому не всі шанувальники минулих «Ассассинів» залишаться задоволені. А от якщо вам набридли нескінченні конфлікти ордена ассассинів і тамплієрів, а «Відьмак 3» входить в топ ваших улюблених ігор… То що ж, може зараз саме час згадати молодість і дати серії ще один шанс?

Аліса вирішила ризикнути і не помилилася. Рольові елементи підійшли якраз для «Одіссеї» і все б добре, якби не всюдисущий гринд. Ubisoft знову нам нагадує, що таке божевілля.

А якщо ви вже почали грати в Assassins Creed Odyssey, то пропонуємо ознайомитися з нашими гайдами: де знайти кращу , і .

Джерело: http:///