Відеокарти дешевшають-geforce rtx 3060 коштує менше geforce gtx 1660s, а знижки доходять до 40 000р

14

Біткоіни продовжує ставити рекорди. Сьогодні він пробив 57 000 доларів і кинувся вгору. Дивно, але незважаючи на очікування аналітиків, ефір навіть трохи подешевшав. Можливо, це пояснюється тим, що вся увага ринку зосереджена на цифровому золоті, але це тільки здогади, тому немає ніяких причин сумніватися в здатності другої за популярністю криптовалюта різко набрати вагу. Швидше за все, на очікуваннях зростання ефіру заснований ажіотаж навколо відеокарт, які розходяться як гарячі пиріжки.

Зверніть увагу на зображення нижче. Як бачите дві ідентичних моделі geforce rtx 3060 були сьогодні куплені в кількості 69 одиниць. Врахуйте, що ми наводимо дані тільки по магазину сітілінк, в той час як інші майданчики не сидять без діла. Це свідчить як мінімум про дві речі: по-перше, відеокарт приїхало дійсно багато, а по-друге, рано чи пізно, але вони закінчаться. Поки обидві моделі є в наявності, їх будуть розбирати відчайдушні геймери, які готові платити майже 1000 доларів за можливість отримати середню по продуктивності модель. А взагалі критикувати цих людей немає сенсу, адже в даний час на ринку панує справжня плутанина.

Зверніть увагу на зображення нижче. Як бачите, geforce rtx 3060 продовжує дешевшати, а старі моделі geforce rtx 2060 і geforce gtx 1660 super з якоїсь незрозумілої причини коштують дорожче. Якщо поглянути ще нижче, то можна виявити єдину radeon rx 6600 xt. В середині минулого тижня геймери розібрали всі відеокарти цієї серії. Врахуйте, що вона не тільки швидше geforce rtx 2060, але і перевершує geforce rtx 3060. Поясненням такого дивного ціноутворення може бути те, що останнім часом нове покоління відеокарт дешевшає (що можна побачити по знижках), ну а стара гвардія залишається на колишніх позиціях.

А взагалі дешевшають не тільки середнячки, адже нова geforce rtx 3080 виробництва gigabyte коштує 156 000 рублів, що на 40 000 дешевше колишньої ціни. Ми не закликаємо вас купувати хоча б якусь з наданих вище моделей, але знати про те, що незважаючи на зростання криптовалюта спостерігається зниження цін на gpu, наші читачі мають повне право. До речі, geforce rtx 3060 ti так і не повернулася в продаж. Карта користується неймовірною популярністю у фермерів, а значить будь-які нові моделі будуть вимиватися з продажу.