Відеокарта nvidia geforce rtx 3080 super помічена в складі моноблока від hp

28

Чутки про порівняно швидкий дебют графічних адаптерів nvidia geforce rtx 3000 super з’явилися в мережі ще кілька тижнів тому, а сьогодні один з виробників пк, схоже, вирішив дати новий привід для обговорень: як повідомляє ресурс videocardz з посиланням на сайт el chapuzas informatico, у складі нової моделі моноблока envy 34 all-in-one від hp прописалася одна з новинок, що вийшли.

Як можна помітити на офіційному сайті компанії, настільний пк envy 34 aio забезпечений 34-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 5k і співвідношенням сторін 21:9, а також поставляється з процесором аж до 8-ядерного intel core i9, що відноситься до 11-го покоління, і графічним адаптером nvidia geforce rtx 3080 super.

Джерело зображень: videocardz, hp

Джерело зазначає, що згадка про дану відеокарту є лише на офіційному сайті hp, в той час як в прес-релізі значиться лише вартість моноблока ($1999) і дебют в наступному місяці. Таким чином, появу ще не анонсованої моделі можна списати або на банальну «описку», або на деяку поспішність з боку одного із співробітників при додаванні продукції на сайт.

Варто нагадати, що, згідно з наявними «витоками», nvidia може представити оновлену лінійку своїх графічних адаптерів серії geforce rtx 3000 з припискою super в січні наступного року. Очікується, що новинки зможуть похвалитися збільшеним рівнем продуктивності в порівнянні з попередницями, що, втім, може вплинути і на їх вартість.