Відео: епічні гонки і краси національних парків сша в трейлері ігрового світу riders republic

10

Компанія ubisoft представила новий трейлер аркадного симулятора екстремальних видів спорту riders republic. Ролик розповідає про світ гри-траси у великих національних парках сша.

Джерело зображень: ubisoft.com

У riders republic користувачі зможуть змагатися на трасах у семи знаменитих національних парках сша. У каліфорнійській “секвойї «(sequoia national park) досить простору для польотів на вінгсьютах і трюків на велосипедах, а засніжені гори» гранд-тітона” (grand teton national park) у вайомінгу ідеально підходять для швидкісних лижних змагань. “мамонтова печера «(mammoth cave national park) в кентуккі запропонує круті траси і божевільні повітряні потоки, а» зайон «(zion national park) в юті — трампліни, підземки і»постійний приплив чистого адреналіну”.

Крім того, в грі будуть представлені треки в національний парк йосеміті (yosemite national park) в каліфорнії, а також «брайс-каньйон» (bryce canyon national park) і «каньонлендс» (canyonlands national park) в юті. Всі локації відтворені на основі реальних карт рельєфу в масштабі 1:1, але при цьому не є точною копією парків.

Riders republic запропонує п’ять основних напрямків (велосипед, лижі, сноуборд, вінгсьют і реактивний вінгсьют) і буде підтримувати змагальний, кооперативний і одиночний режими. У режимі кар’єри дозволять вибрати одну з шести дисциплін з унікальним шляхом розвитку. На пк і консолях поточного покоління в заїздах зможуть брати участь більше 50 осіб (на playstation 4 і xbox one — не більше 20). Заявлена підтримка 60 кадрів / с, кроссплея і перенесення збережень між платформами.

За розробку проекту відповідає французька студія ubisoft annecy, яка створила спортивний симулятор steep 2016 року. Він отримав стримані оцінки змі (рейтинг на metacritic — 71-72/100), проте був удостоєний звання кращої спортивної гри року на d. I. C. E. Awards 2017. У своїй рецензії для 3dnews олексій лихачов назвав steep “непоганим продовжувачем справи ssx”, який зіпсували проблеми з фізикою і мотивуванням гравця.

Реліз riders republic повинен був відбутися 2 вересня, але був перенесений на 28 жовтня. Симулятор випустять на пк (ubisoft store, epic games store), playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x і s, а також в google stadia і amazon luna. Протягом першого року після релізу гра отримає три сезони з новими режимами, випробуваннями, подіями, сюжетним прогресом і контентом для власників річного абонемента. На цьому тижні ubisoft провела акцію з безкоштовним пробним періодом на пк.