Відбувся реліз духовної спадкоємиці alice: madness returns – екшен-адвенчури lost in random

81

Сьогодні, 10 вересня, відбувся реліз готичного казкового пригоди lost in random від шведської студії zoink games (подарувала нам fe). Видавцем виступає electronic arts. Гра доступна на пк (steam), playstation 4 і playstation 5, xbox one і xbox series x/s, а також на nintendo switch.

Про реліз проекту стало відомо завдяки офіційній сторінці twitter компанії zoink games:

Геймплейний трейлер:

Lost in randoms продовжує славні традиції alice: madness returns. Ігровий процес, атмосфера, персонажі (навіть є злісна королева)… Дуже багато елементів явно вказують на те, що zoink games явно надихалися чудовим світом аліси!

Грати в lost in randoms доведеться за дівчинку івен, яка шукає свою сестру в королівстві випадковість. Допомагати вам у ваших пригодах буде живий гральний кубик дайсі.

пройдіться по загадкових вулицях випадковості, познайомтеся з непередбачуваними жителями міста і проявіть сміливість, виконуючи складні завдання. Візьміть участь в моторошних битвах, які представляють собою суміш тактичного бою, збору карток і кидків кубиків. Вам належить багато чому навчитися або загинути, борючись на гігантських аренах у вигляді настільних ігор, які змінюються з кожним кидком кісток! дізнайтеся, як схилити чашу терезів на свою користь, і пориньте в похмуру країну чудес, де виживають тільки сміливці.