Видалити html теги

386

Від автора: у деяких випадках при роботі з html може знадобитися видалити всі теги мови, залишивши чистий текст. У цій статті давайте подивимося, які прості способи для цього є, а також як в php видалити html теги.

Видалення тегів за допомогою онлайн-сервісу

Коли я писав статтю, то натрапив на веб-сайт, який пропонує всім бажаючим можливість вставити текст і видалити з нього всі html покажчики. Ось цей прекрасний сервіс — посилання.

Вам потрібно лише скопіювати туди потрібний вміст і натиснути кнопку “Видалити HTML теги”. Дуже просто і швидко. Також сервіс пропонує інші можливості: трансліт, автоматичний эскейпинг (записати кутові дужки так, щоб їх можна було відображати прямо в тексті браузер не вважав це командами).

Видалити html теги

Загалом, використання цього веб-сервісу є самим простим способом. Таким чином можна видалити html теги онлайн, не маючи ніяких знань в мовах програмування.

Видалення за допомогою php

В основному в php для видалення дескрипторів використовується функція strip_tags(), яка має всього два параметри, але другий необов’язковий. Отже, головне вказати функцію вихідний рядок, з якої буде видалятися все непотрібне. Приклад:

Випадковий текст

“;
Echo strip_tags($a, ‘

‘);
?>

Для початку ми вказали, що відкриваємо php-код. Далі в змінну $а була записана рядок, що містить два парних дескриптора. Наступним рядком ми виводимо на екран змінну $а, обробивши її за допомогою функції strip_tags. Другим необов’язковим параметром ми вказали, що не хочемо видаляти з рядка div.

Важливість валідного коду

Якщо ваш код написаний не зовсім правильно, то процедура видалення може пройти неправильно. Які помилки можуть привести до неправильної роботи функцій? Наприклад, помилка, незакритий або зайвий тег. Якщо таких дрібних помилок немає, то все має обробитися без помилок і ви отримаєте чистий текст.

Потрібно сказати, що коментарі до коду віддалятися в будь-якому випадку і залишити їх ви ніяк не зможете, хіба що займетеся видаленням вручну. При чищенні своїми руками найголовніший мінус – витрачений час. Також цей метод має і явні переваги.

Наприклад, якщо ви самостійно візьметеся видаляти теги, то навіть у разі кривого коду зможете привести все у належний вигляд. Але робота ця досить нудна.

Загалом, описувати цю тему далі не має сенсу. Запропонованих варіантів вам повинно вистачити. Тепер ви знаєте, як видалити html теги. Не пропускайте нові статті на нашому блозі, щоб дізнатися більше корисної інформації.