“від знаючих людей чув”: девід яффе поділився інсайдом про god of war для playstation 5

70

Тривалість наступної гри в серіалі god of war від команди santa monica studio , що створюється зараз для консолей playstation 4 і playstation 5 , складе 40 годин. Відповідною інформацією з посиланням на свої джерела в особистому блозі поділився батько франшизи девід яффе , який нині не є співробітником sony.

Спілкуючись з глядачами, яффе уточнив, що зараз йому достеменно невідомо, чи є відмітка в 40 годин часом, необхідним на завершення одного лише сюжетного контенту, або ж мова йде про повне проходження гри з усіма опціональними активностями.

” від знаючих людей я чув, що тривалість гри [нової частини god of war] складе 40 годин. Команда цілиться саме в цю цифру. Йдеться про час на повне проходження, включаючи отримання платинового трофея, або це просто середня тривалість, я не знаю”, – пояснив девід яффе.

Згідно сайту how long to beat , на сюжетне проходження god of war 2018 у користувачів йшло в середньому 20 годин, на завершення гри з побічними активностями – трохи більше 30 годин, розблокування всіх досягнень – 50 годин.

Нагадаємо, що зараз у нової god of war немає точної дати релізу. Представити проект публіці sony може вже 9 вересня в рамках підготовлюваної презентації playstation showcase 2021.