Верстка під WordPress

535

Від автора: якщо ви сьогодні виберіть для себе професію верстальника і вирішите працювати в веб-студії, тоді будьте готові до того, що просто знань HTML і CSS і безпосередньо верстки сайтів на сьогоднішній день вже недостатньо. Реалії сьогоднішнього дня вимагають додаткових знань, наприклад верстка під WordPress або іншу популярну CMS. В даній статті спробуємо дізнатися, чим відрізняється верстка сайту під WordPress від просто верстки сайтів і як зробити верстку сайту на WordPress.

Що повинен знати сучасний верстальник?

Часи, коли верстальщику досить було знати тільки HTML і CSS вже давно пройшли. Це раніше для того, щоб влаштуватися працювати верстальником, потрібно лише вміння працювати з готовим макетом PSD і зверстати сторінку за наданим макету. А були часи, коли досить було лише знань HTML… але це, звичайно, було вже дуже давно, в ті часи, коли всі верстали таблицями Верстка під WordPress

Зараз же, якщо ви відкриєте сайти вакансій і наберете відповідний пошуковий запит, то побачите, що найчастіше сучасна посаду верстальника припускає наявність додаткових знань і обов’язків, які раніше цілком і повністю покладалися на програміста. Наприклад, це знання JavaScript, jQuery, знання основ PHP або навіть MySQL, вміння зробити верстку під популярні CMS. Просто знання HTML і CSS сьогодні вже мало кому цікаві.

Верстка під WordPress

Ну а оскільки WordPress є зараз найбільш популярної CMS, то не дивно, що багато роботодавців вимагають навичок роботи з WordPress і вміння зробити верстку WordPress. Хоча, на мій погляд, верстка сайту під WordPress — це все ж робота програміста, а не верстальника, але, як кажуть, час і реалії ринку диктують нам свої правила, яким залишається лише наслідувати.

Верстка WordPress

Якщо ви ще не стикалися з версткою сайту на WordPress, хвилюєтеся і ставите питанням а чи вийде у вас, адже ви не програміст, тоді постараюся вас заспокоїти. Верстка на WordPress — не надто складна і часто потребує від вас знань лише основ програмування на PHP.

WordPress має чудову документацію, в тому числі і перекладну, що значно спрощує роботу з ним та створення сайту на WordPress. Найчастіше вам буде достатньо в потрібному місці зверстаного вами звичайного шаблону HTML викликати функції WordPress, які часто можна скопіювати прямо з документації. Власне, у цьому і складається за великим рахунком все відміну верстки під WordPress від просто верстки шаблону.

Наприклад, перед нами стоїть банальна завдання — вивести на сторінку записи. Погодьтеся, зовсім нескладно загугліть найпростіший запит wordpress висновок постів і прочитати в документації про циклі WordPress і використовувати приклад циклу з тієї ж документації у своїй верстці сайту.

Звичайно, якщо вам потрібна верстка і створення нестандартного або складного макета, тоді без впевнених знань WordPress і програмування все ж не обійтися, але все це приходить з практикою. Зробивши верстку пари-трійки нескладних сайтів WordPress, ви наб’єте руку і вже зможете ставити для себе і реалізовувати проекти складніше, верстати складні і нестандартні макети WordPress.

Ну а якщо комусь зручніше сприймати інформацію з екрану, то і тут є вибір — безліч всіляких уроків та курсів, як платних, так і безкоштовних. Так далеко ходити не потрібно. Якщо ви шукаєте уроки верстки під WordPress, тоді вам, безумовно, стане в нагоді наш курс. Вивчивши курс, ви дізнаєтеся, як зробити верстку WordPress і на практиці сверстаете три різних теми для WordPress.

У цілому можу сказати, що навчитися верстати під WordPress — досить просто. Вже через кілька днів після початку вивчення ви зможете створити свій перший нескладний сайт. Ну а через тиждень-два це може бути цілком сайт і на порядок складніше. Так що все у ваших руках. Ну а на цьому я з вами прощаюся. До нових зустрічей!