Valve заборонила ігри з блокчейном в steam-mir4 під загрозою?

33

Компанія valve оновила розділ правил і рекомендацій по публікації ігор в steam. На сторінці з’явився новий пункт, який свідчить, що в магазині тепер заборонені додатки, засновані на технології блокчейна з обміном криптовалюта або nft.

Під заборону потрапляє і mmorpg mir4, який отримав велику популярність саме за рахунок цієї функції. Нещодавно розробники заявили про те, то одночасний онлайн перевищив 800 тисяч користувачів. Однак досить велику частину з них складають боти, яких продовжують банити. На даний момент гру ще не видалили з магазину, але враховуючи нові правила, швидше за все, це питання часу.

Втім, пк-версію mir4 можна запускати не тільки через steam, але і через власний лаунчер, доступний для завантаження з офіційного сайту. Тому любителі підзаробити зможуть продовжити грати, не втрачаючи прогрес.

Генеральний директор epic games тім суїні поспішив прокоментувати заборону. За його словами, epic games store буде тільки вітати ігри, в яких використовується технологія блокчейна, за умови, що вони дотримуються законів, розкривають умови і мають віковий рейтинг. Можливо, даний магазин стане новим домом для подібних проектів.