В роскачестве назвали кращі дешеві смартфони. Бюджетний xiaomi нарівні з oneplus 9 pro

27

Некомерційна організація “роскачество” оновила свій рейтинг кращих смартфонів, в якому налічується 132 моделі. У блозі про результати тестування агентство зробило акцент на бюджетні моделі, виділивши як оптимальні варіанти, так і краще в певних категоріях.

Фахівці відзначили, що зараз бюджетні смартфони до 20 000 рублів все частіше оснащують характеристиками, які раніше були доступні тільки у флагманах. А за багатьма параметрами, крім камер, недорогі моделі можуть і зовсім обігнати преміальні. Так, наприклад, xiaomi redmi note 10s (3,7778 бала) за 19 500 рублів за багатьма параметрами обійшов або опинився нарівні з oneplus 9 pro (3,7800 бала) за 60 000 рублів.

Кращі смартфони до 20 000 рублів

У рейтингу оптимальних недорогих смартфонів перше місце присудили xiaomi redmi note 10s. У роскачестве відзначили, що бюджетні моделі найчастіше обділені хорошими камерами, і за цим показником даний смартфон виявився кращим серед конкурентів, хоча і сильно відстає від більш дорогих пристроїв. Також фахівці виділили гарний час автономної роботи і великий дисплей (але пожурили за відсутність підтримки частоти 90 гц).

Кращі бюджетні смартфони з хорошим акумулятором

Серед недорогих смартфонів з хорошою автономністю також переміг xiaomi redmi note 10s з результатом в 53 години без підзарядки, але від нього лише на 2 години відстає samsung galaxy a12. Фахівці відзначили, що за цими показниками переможці перевершують всі флагмани від apple, samsung і sony.

Кращим для ігор теж визнали redmi note 10s, але його лідерство неоднозначно — швидше за все, йому присудили перемогу через комбінацію непоганого процесора і 6 гб оперативної пам’яті (у конкурентів на 2 гб озу менше). Але фахівці похвалили realme narzo 30 5g-він виділяється насамперед дисплеєм з частотою оновлення 90 гц і чіпсетом mediatek dimensity 700 5g.

У цій категорії заслуженим лідером став samsung galaxy m32. У нього не просто просунутий oled-дисплей (а не lcd) з підтримкою hdr10, збалансовані кольори, хороша контрастність і відмінні кути огляду, але і частота оновлення 90 гц. Також фахівці відзначили ударостійкість-смартфон пройшов “барабанний тест” без пошкоджень.