В пеклі завжди сонячно-критики розхвалили diablo ii: resurrected

76

Після провального ремастера warcraft iii багато геймери з недовірою поставилися до анонсу перевидання diablo ii, проте критики поспішили розвіяти всякі сумніви. Судячи з перших рецензій, на цей раз blizzard entertainment зробила все як треба-або майже все, якщо враховувати старі добрі релізні баги.

На агрегаторі рецензій metactiric поки враховано близько десятка оглядів на різних платформах, проте середня оцінка вже сформувалася. Гра отримала 82 бали з 100 від критиків, які схвально відгукнулися про візуальні поліпшення diablo ii і ностальгічних почуттях, викликаних перевиданням.

«diablo ii: resurrected показує, чому оригінальна гра залишається прикладом для всіх інших ігор в жанрі arpg. Diablo ii не намагається якомога довше утримати користувача все новим контентом,<...>тому що далеко не в усі ігри потрібно грати нескінченно. Diablo ii: resurrected доводить, що класичний тайтл від blizzard як і раніше поза конкуренцією. Ремастер безумовно вартий вашої уваги – не важливо, чи вперше ви відправляєтеся в пекло або ж повертаєтеся з тисячами годин у грі за плечима”, – game informer.

Судячи з перших рецензій, єдиним хворим місцем diablo ii: resurrected стали баги і технічні проблеми. За словами автора рецензії від dexerto, поки що помилки сильно впливають на загальні враження від гри.

” diablo ii: resurrected досягла саме того, чого повинна була — це ремастер diablo ii. Покращена графіка і вражаючі катсцени дозволяють по-новому поглянути на гру, ніби ти і правда вперше її запускаєш. Однак цю атмосферу руйнують дратівливі баги, нехай їх і виправлять найближчим часом. Сподіваємося, що ситуація вирішиться з декількома патчами, але зараз помилки змушують задуматися про самих диявольських непотребствах, які можна зробити зі своїм комп’ютером», — dexerto.

Нагадаємо, що реліз diablo ii: resurrected відбувся ввечері 23 вересня. Перевидання стало доступно на pc і актуальних консолях. Оригінальна версія arpg вийшла в червні 2000 року.