В new world знайшли джеффа безоса. Він одягнений в золоті обладунки

58

Привернула до себе величезну увагу new world — це і справді величезна гра, в якій заховано багато пасхалок і цікавих секретів від розробників, геймери будуть здійснювати маленькі відкриття ще дуже довго, і цьому марафону дано старт: у грі знайшли главу amazon джеффа безоса.

Скріншот знахідки з текстом «знайшов його, пацани» опублікував на reddit користувач з ніком lavitheterrorist. Запис швидко піднявся в тематичній гілці і злетіла в топи. Сумнівів і правда бути не може: npc не тільки має зовнішню схожість з мільярдером, але ще і буквально носить його ім’я. Що особливо забавно, одягнений джеффрі безос ні в що інше як золоті обладунки. До речі, назватися ім’ям мільярдера в грі не можна.

На другий день релізу new world побила свій рекорд з піковим онлайном 734 496 користувачів, а до моменту написання новини знаходиться на першій позиції серед найпопулярніших ігор steam. Але є і ложка дьогтю: багато гравців продовжують відчувати проблеми з доступом до серверів, а найпопулярніша фраза в користувацьких оглядах — це «симулятор черги».