В instagram insights тепер доступно більше даних про аудиторію

20

Instagram повідомив про оновлення instagram insights-нативного аналітичного інструменту в бізнес-акаунтах. Тепер користувачам будуть доступні дані по залучених акаунтах і залученої аудиторії, більш докладні відомості про охоплюваної аудиторії, а також більше інформації по спонсорованих постах.

Залучені акаунти і залучена аудиторія

Показник ” залучені акаунти “(accounts engaged) показує загальне число тих акаунтів, які взаємодіяли з контентом в зазначений період часу. А в новому розділі «залучена аудиторія» (engaged audience) сервіс надасть демографічну інформацію по цим користувачам, включаючи основні міста, країни, вікові групи і стать.

Охоплена аудиторія

Instagram також додав нові дані по охопленню. Тепер сервіс буде показувати демографічну інформацію про охоплюваної аудиторії. Щоб переглянути ці дані, потрібно натиснути на» accounts reached ” в insights.

Нові дані для тих, хто співпрацює з брендами

Тепер ці автори бачитимуть статистику ефективності за спонсорованими постами, включаючи охоплення, позначки “подобається”, коментарі, збереження та репости.

Переглянути цю інформацію можна, вибравши пункт «view ads and insights» в розділі, присвяченому брендованому контенту, в налаштуваннях.