У стратегії manor lords буде реалістична система лояльності і обмежений термін придатності ресурсів

26

Вельми амбітна містобудівна стратегія manor lords привернула до себе увагу всіх шанувальників середньовічного антуражу. Автори гри обіцяють масштабні битви військ і кілька цікавих геймплейних особливостей. В останньому офіційному блозі гри, розробники розповіли про опрацьовану систему лояльності і механіці зберігання ресурсів.

В manor lords буде своєрідна система лояльності вашого поселення. Від рівня достатку необхідних ресурсів буде залежати схильність жителів до гравця, як правителю і законам. У разі низького рівня лояльності місто може охопити повстання, в результаті якого можна втратити значну частину людей, ресурсів і доходу. Мирні жителі можуть перетворитися на банду розбійників і якийсь час грабувати ваші землі, а після цього назавжди покинуть ваші землі.

Разом з цим в грі буде система обмеженого терміну зберігання ресурсів. Урожай може прийти в непридатність, а деревина відволожитися. Термін їх зберігання буде залежати від різних факторів, включаючи місце де вони зберігаються. Ігор потрібно буде приділяти увагу поліпшенням будівлям і технологіям, які допоможуть продовжити життя псуються продуктам.