У розробці може бути нова гра у всесвіті shadowrun

20

Shadowrun-це франшиза настільних рольових ігор з довгою історією у відеоіграх: за майже 30 років вийшло вісім ігор. Незважаючи на це, shadowrun ніколи не досягав висот інших настільних франшиз, таких як dungeons and dragons, не маючи видатного ааа-хіта. Замість цього в останні роки shadowrun обслуговував нішу шанувальників тактичних rpg. Однак ситуація може змінитися, оскільки деякі галузеві джерела натякнули, що shadowrun може скоро повернутися.

Повідомлення надійшло від джеффа грабба з gamesbeat під час недавнього епізоду його подкасту game mess. Грабб не сам підняв цю тему, а відповів цікавим чином на запитання читача. Його запитали, який ip microsoft він би повернув і яка студія повинна його зробити, при цьому він послався на опитування arkane lyon в соціальних мережах, в якому згадувався shadowrun. На подив свого співведучого і слухачів, грабб каже, що він дійсно чув “чутки” про можливе повернення shadowrun.

Однак грабб радить зберігати здорову частку скептицизму в цьому питанні. Він уточнює, що у нього немає підтвердження того, що shadowrun повертається. Він чув тільки “чутки”, які він не уточнює. “я чув, що, можливо, shadowrun виходить, але я не знаю, хто його робить”, – такі точні слова грабба з цього питання.

Ідея виникла завдяки твіту директора arkane lyon дінгі бакаби, який керував розробкою deathloop. Після завершення розробки deathloop бакаба перейшов на посаду директора студії в arkane lyon. Бакаба твітнув повідомлення з питанням “яку ігрову серію ви б воскресили, якби могли?”, в якому були перераховані чотири ігрові франшизи. Бакаба перерахував наступні ігрові серії: star wars: jedi knight, dune, breakdown і shadowrun.

Ліцензією на shadowrun володіє microsoft, що означає, що arkane lyon може зробити гру по цій франшизі. Бакаба міг цього не знати і, цілком можливо, просто перерахував франшизи, шанувальником яких він є. Однак як директор студії microsoft, яка вирішує питання про свій наступний проект, він, ймовірно, знає.