У продаж надійшов набір на честь 30-річчя bungie для destiny 2

54

У bungie свято — студії виповнилося рівно 30 років. Щоб відзначити дану подію, розробники випустили спеціальний набір для багатокористувацького шутера від першої особи destiny 2. Придбати його можна за наступними посиланнями:

  • pc-1049 рублів
  • playstation 4, playstation 5 — 1699 рублів
  • xbox one, xbox series x / s— $24.99

Нижче представлений короткий огляд основних нововведень, який приносить з собою даний набір.

Нове підземелля під назвою “лещата жадібності” створено за мотивами знаменитих печер з здобиччю, які колись розташовувалися на космодромі. Це місце приваблює безліч шукачів скарбів, і тепер команді з трьох гравців належить відправитися туди, щоб отримати новий набір броні «шип». Варто відзначити, що сюжетна лінія не відноситься безпосередньо до поточного основного сценарію і не пов’язана з прийдешнім доповненням «королева-відьма».

Зброя гьяллархорн з destiny 1

Прямо з першої частини в destiny 2 повернулася екзотична пускова установка гьяллархорн, доступна тільки власникам набору до 30-річчя bungie. Щоб розблокувати, необхідно виконати спеціальне доручення. Дана зброя випускає ракети, які поділяються у мети на кілька снарядів, збільшуючи тим самим радіус ураження. Для гьяллархорна також доступний екзотичний каталізатор, який здатний розкрити весь потенціал зброї.

Косметичні предмети

Набір включає в себе безліч косметичних предметів, в тому числі скіни для зброї і броні, набори прикрас, жести, «сперроу», оболонки примари і багато іншого.

Окремо варто відзначити види броні. В цілому гравці можуть отримати чотири комплекти – по два на кожен клас. Титани, мисливці і чорнокнижники отримали набір в стилі гри marathon 1994 року і набір bungie streetwear, в якому ви помітите безліч натяків на destiny, саму bungie і навіть halo. Темний одяг і срібні броні чорнокнижника явно натхненні арбітром з halo, тоді як у титана є шолом в стилі майстра чифа, джинсова куртка і наплічник, покритий кристалами фіолетового кольору, як голкомет. Нарешті, мисливці отримали фіолетову толстовку bungie, шолом з протигазом і великі черевики, які роблять їх схожими на унггої.

Бонуси в безкоштовній події “виклик вічності”

Для всіх гравців destiny 2 доступна безкоштовна подія «виклик вічності», що пропонує спеціальне завдання, розраховане на групу з шести осіб. За проходження можна заробити різні нагороди. Втім, у власників набору на честь 30-річчя bungie все-таки буде одна перевага. Вони зможуть отримати доступ до додаткових скриньок з нагородами.

Нагадаємо, що вихід доповнення» королева-відьма ” для destiny 2 відбудеться 22 лютого 2022 року.