У мобільній стрічці новин Twitter зявився новий розділ

267

Від автора: тепер у Twitter всі сподобалися друзям користувача пости будуть відображатися у новому розділі мобільного стрічки новин «You might like».

У мобільній версії стрічки сервісу мікроблогів з’явиться блок, в якому будуть згруповані записи, що сподобалися друзям користувача. Розділ отримав назву «You might like».

Прес-служба Twitter прокоментувала запуск нового функціоналу. Представники компанії у своєму зверненні наголосили, що команда ресурсу продовжує активно працювати над розробкою і запуском нових засобів виведення релевантного контенту індивідуально для кожного користувача.

Соціальна мережа і раніше відображала твіти тих профілів, на які підписаний користувач, але які були оцінені його друзями. Тепер всі ці записи будуть виводитися в окремому блоці.

«You might like» дозволить зробити структуру новинної стрічки більш впорядковано. Завдяки чому користувачі зможуть більш ясно виділяти для себе актуальні теми для обговорення і знаходити нових друзів з однаковими інтересами та поглядами.
Що стосується просуваються твітів, то їх трансляція в новому розділі поки не планується. Так само, як і в блоці «Поки вас не було».