У китаї розгорнули 17 з 20 зон для масштабних експериментів зі штучним інтелектом

38

Два роки тому в китаї стартувала національна програма зі створення нового покоління зон для експериментів зі штучним інтелектом. Згідно з планами міністерства науки і технологій китаю, до 2023 року в країні має бути створено до 20 таких масштабних майданчиків. Як стало відомо днями, 17 із запланованих майданчиків вже створені і на них проводиться широкий спектр соціальних, економічних та інших експериментів із залученням ші.

Одна з пілотних ші-зон в шанхаї (aisland). Джерело зображення: shen chunchen / for china daily

Про кроки з реалізації програми на міжнародному форумі зі співробітництва та управління ші 2021 доповів заступник міністра науки і техніки профільного міністерства. Форум провів свою роботу 4 і 5 грудня під крилом університету цінхуа.

У пілотних зонах планує впровадити ряд практичних і ефективних інструментів стратегії застосування алгоритмів ші, вивчити моделі, що об’єднують ші та економічний розвиток, отримати досвід, який можна повторити і розвинути, а також створити точки зростання для перенесення передових рішень з використанням штучного інтелекту в життя. З усім цим китайська влада справляються з випередженням, за що треба дякувати, перш за все, місцеві органи управління, які не залишилися осторонь від даної ініціативи.