У калінінграді почнуть випускати електромобілі за 1,5 млн рублів

22

За повідомленнями мережевих джерел, калінінградський холдинг «автотор» має намір організувати виробництво транспортних засобів з електричними і газовими двигунами. Згідно з наявними даними, перші електромобілі вартістю близько 1,5 млн рублів зійдуть з конвеєра в 2024 році. Про це пише тасс з посиланням на голову ради директорів «автотору» валерія горбунова.

Зображення: автотор

При цьому наголошується, що озвучена вартість електромобіля не є остаточною, вона буде залежати від ряду факторів. Налагодити виробництво автомобілів на електричній тязі планується під брендами kia, hyundai або bmw.

” ми починаємо з двох моделей на єдиній платформі. Це дозволяє уніфікувати виробництво комплектуючих. Запас ходу у цій моделі – 180 км. Але ми сьогодні працюємо над конструкторськими і технологічними змінами, які дозволять випускати модернізовану версію цієї моделі, в тому числі з газовим і електричним двигуном, і збільшити запас ходу до 400 км», — наводить джерело слова пана горбунова.

У бесіді з журналістами також було зазначено, що при наявності попиту «автотор» зможе щорічно випускати до 5 тис.автомобілів на електричній тязі. “за деякими оцінками, в 2024 році всього може бути продано 5-6 тис.електромобілів. Яку частку займемо ми-залежить від споживачів. Ми створюємо потужності під 5 тис. Електрокарів на рік”, – заявив валерій горбунов, додавши, що мова йде про виробництво різних моделей авто.

Згідно з наявними даними, «автотор» може випустити пробну партію з 200 електромобілів в 2023 році, але для цього компанії необхідно пройти сертифікацію. У 2024 році планується почати повноцінне серійне виробництво, обсяг якого буде визначений ринковим попитом.