У free fire вперше пройде кросовер з кінофільмом-ним стане “веном 2”

56

Фанати free fire по всьому світу зможуть зануритися в справжній хаос: garena анонсувала перший кросовер з фільмом в історії гри. 10 жовтня 2021 стартує колаборація free fire x venom, в рамках якої в одній з найпопулярніших мобільних ігор в світі з’являться елементи, пов’язані зі смертельним захисником веномом і кровожерливим карнажем — вони принесуть гравцям новий захоплюючий досвід і ексклюзивний контент з майбутнього фільму “веном 2”.

З 10 жовтня в free fire додасться безліч нововведень в стилі венома, включаючи внутрішньоігрові і колекційні предмети. Гравці зможуть одягнути своїх персонажів в костюми з комплекту венома і отримати інший ексклюзивний контент, пов’язаний з цією колаборацією.

Гарольд тео, продюсер free fire в garena, сказав:

колаборація з “веномом” — це величезне досягнення для нас і для наших гравців по всьому світу. Цей знаковий персонаж відображає ключову особливість геймплея free fire: гравці створюють справжній хаос на полі бою і усувають ворогів, щоб вижити. Ця подія також підтримає наше прагнення запропонувати світовій спільноті гравців незабутній досвід.

Джеффрі годсік, виконавчий віце-президент з бренд-стратегії і глобальних партнерств в sony pictures entertainment, доповнив:

ми завжди шукаємо нові захоплюючі способи розважити фанатів коміксів і фільмів marvel. Партнерство з free fire і її активним ігровим співтовариством дозволило нам природним чином розширити враження від фільму, і ми сподіваємося, що фанатам сподобається те, що ми для них приготували.

Фанатів free fire також чекає сюрприз на сеансах фільму “веном 2” в кінотеатрах — найуважніші глядачі зможуть знайти елементи улюбленої гри, заховані в кінострічці.вконтакте, youtube, instagram.