У Facebook Live зявляться «нескінченні» трансляції

264

Від автора: Facebook запускає новий API, що дозволяє запускати «нескінченні» трансляції. А також інструмент, за допомогою якого користувачі зможуть перейти до найбільш цікавим моментам збережених відео. Про це повідомляє англомовне технологічне видання TechCrunch.

Компанія Facebook презентувала новий API Continuous Live Video. З його допомогою можна запускати «нескінченні» прямі трансляції на платформі Live. До цього максимальна тривалість мовлення становила півтори години.

На думку представників компанії, новий формат може бути використаний для здійснення трансляцій за тематиками «географія» і «природа». Наприклад, з життя тварин. Але «нескінченні» трансляції можна буде зберігати.

У записах «прямих ефірів», збережених в Facebook Live, з’явиться спеціальний графік, в якому буде відображатися рівень зацікавленості глядачів. З його допомогою користувач зможе «відмотати» відео відразу до найбільш значимих моментах.

Побудова графіка буде відбуватися на основі аналізу статистики, зібраної під час прямих трансляцій. Система Facebook зафіксує кількість коментарів, лайків, залишених глядачами в тій чи інший момент перегляду. Всі реакції будуть відображатися під час відтворення відеозапису трансляції.

Швидше за все, новий функціонал проходить останні стадії «обмеженого тестування. Так як графік вже став доступний для деяких користувачів Facebook. Про терміни повномасштабного запуску інструменту представники соцсести не повідомляють.