У бета-версії call of duty: vanguard вже помічені чітери-користувачі сподіваються, що антічіт на релізі допоможе

74

Два дні тому почалося відкрите бета-тестування call of duty: vanguard на всіх цільових платформах. І вже на цьому етапі в проекті виявилися чітери. З одним з шахраїв зустрівся відвідувач форуму reddit під псевдонімом ukjoel333. Він зняв на відео, як недобросовісний гравець за допомогою забороненого пз вбив чотирьох суперників.

Джерело зображення: activision

Ролик вийшов коротким, але в ньому чітко видно застосування читів. Потрібно лише уважно придивитися до поведінки зброї: воно автоматично наводилося на ворогів, і користувачеві залишалося тільки натискати кнопку стрільби. Приціл ривками переміщався до місця, де знаходився противник, і фіксувався на ньому.

У коментарях під роликом залишив повідомлення гравець під псевдонімом marponsa. Він припустив, що call of duty: vanguard зроблена на движку modern warfare 2019 року, так як більшість читів для warzone відмінно працюють в новому шутері. Багато користувачів також відзначили відсутність антічіта в бета-версії проекту. Розробники обіцяли додати його на релізі ще під час анонсу vanguard. Гравці щиро сподіваються, що заходи захисту від шахраїв допоможуть спокійно розважатися в шутері.

Call of duty: vanguard вийде 5 листопада 2021 року на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і series s.