Творець pubg розробляє нову гру з відкритим світом, який повністю згенерує нейромережу

71

Одночасно він пішов з krafton і відкрив студію імені себе.

Брендон грін, відомий як playerunknown, покинув krafton – ту саму компанію, що володієpubg. Тієї самої pubg, яка тепер pubg: battlegrounds без playerunknown’s.

Ще два роки тому грін оголосив світу, що працює над новою великою виживалкою. Розробка сильно затягнулася, і заради неї він організував нову студію playerunknown productions , частина акцій якої вже викупила krafton в якості підтримки.

Як і годиться адекватному розробнику, грін випустив п’ятихвилинне відео, де просто стоїть і розповідає про свою нову гру – prologue . Він хоче вийти на новий рівень ігрових пісочниць: створити ігрову карту на кілька сотень кілометрів і забити її до країв різними активностями, примітними локаціями і загадками.

З цією метою нова студія розробляє нейронну мережу. Вони натренують її, а потім навчать генерувати великі реалістичні відкриті світи, повні всякої небезпечної фігні. Гравцям же просто викинуть на таку карту і накажуть дістатися до певної точки. Швидше за все, таких гравців на карті виявляться сотні.

september 3, 2021