Твердотільні накопичувачі foresee p709 забезпечують підвищений рівень захисту даних

89

Найбільший китайський розробник контролерів і ssd, компанія longsys, представила твердотільні накопичувачі foresee p709, розроблені з прицілом на високий рівень захисту інформації, що зберігається.

Тут і нижче зображення ofweek.com

Анонсовані вироби виконані у форматі м.2 2280: їх габарити складають 22х80 мм. Задіяний інтерфейс pcie 3.0 х4. В основу покладені мікросхеми флеш-пам’яті 3d tlc зі зберіганням трьох біт інформації в одній комірці. Кеш-пам’ять dram не передбачена.

У серію увійшли чотири моделі — місткістю 256 і 512 гбайт, а також 1 і 2 тбайт. Заявлена швидкість послідовного читання інформації досягає 2500 мбайт/с, швидкість послідовного запису — 2000 мбайт/с.

Величина iops (операцій введення/виводу в секунду) при довільному читанні і довільного запису складає до 130 тис. І 170 тис. Відповідно. Середня заявлена напрацювання на відмову (mtbf) — 1,5 млн годин.

Накопичувачі виконані відповідно до специфікацій tcg-opal 2.0 і pyrite 2.0. Підтримується шифрування даних на апаратному рівні. Реалізовані команди trim і засоби моніторингу s. M. A. R. T.

На вироби надається трирічна гарантія. Відомостей про орієнтовну ціну поки немає.