Топ нових тем для WordPress в 2016 році

243

Від автора: нижче ми склали топ найпопулярніших тем для WordPress, випущених в 2016 році, які можна купити. Список нижче це всього лише жменька тих тем, які створюються професійними веб-дизайнерами і програмістами щотижня. Давайте поглянемо на тенденції в 2016 році.

Ви хочете відкрити краудфандинговую компанію на свій новий бізнес і запустити сайт? Або, може, ваш поточний сайт відстає від конкурентів і йому потрібна перезавантаження?

Щоб створити свою тему для WordPress доведеться докласти надзвичайних зусиль. Тема високої якості більш практична і приносить набагато більше результату для вашого бізнесу. Не важливо чого ви хочете: великий набір макетів дизайну вашої теми для WP, ще більшого функціоналу аж до типів дати, або ж ви хочете поліпшену оптимізацію. У нас є цілий ряд професійних варіантів.

А якщо ви веб-дизайнер або розробник, що допомагає клієнтам побудувати сайт на WordPress, новий дизайн теми може виявитися вашим наступним фріланс проектом.

Нижче ми склали топ найпопулярніших тем для WordPress, випущених в 2016 році, які можна купити. Список нижче це всього лише жменька тих тем, які створюються професійними веб-дизайнерами і програмістами щотижня. Давайте поглянемо на тенденції в 2016 році:

Топ нових тем для WordPress в 2016 році

Правильний WP шаблон підлаштовує свій зовнішній вигляд і функціонал під ваш бізнес. Так ви не тільки зможете легко встановити тему і швидко розібратися в ній, але ця тему буде довгостроковим професійним рішенням, яке надійно закодовано і запаковано, дозволяючи вам пробити свій бізнес в інтернеті.

5 кращих WordPress тим (тенденції в 2016 році)

Нижче представлені 5 тем для WordPress з топ продажів на сайті ThemeForest (всі теми, створені досвідченими авторами з сайту Envato):

1. Waxom – Адаптивна універсальна WordPress тема

Якщо ви шукайте 100% адаптивну сучасну WP тему, Waxom відмінний вибір. Стильний дизайн з можливістю повноекранних зображень, візуальний конструктор веб-сторінок, кастомайзер тим і необмежену кількість макетів.
В основі питання лежить Bootstrap, HTML5 та CSS3, йде в комплекті з преміум плагінами. Тема спроектована під різні види бізнесу: від корпоративного до креативного, портфоліо та інтернет-магазинів. Забирайте цю стильну тему, і нехай вона служить на благо вашого бізнесу!

Топ нових тем для WordPress в 2016 році

2. Artmag — Проста WordPress тема для блогу і журналу

Artmag – WP тема для блогу чи журналу в мінімалістичному, сучасному стилі. Є кілька вбудованих варіантів відображення типу необмеженої кількості версій сторінок на основі блоків з постів: статті на всю ширину екрану, список посад, прев’ю футера сторінки і т. д. Також є кілька варіантів хедера, вбудовані дизайни домашньої сторінки. Тема повністю підтримує Retina дисплеї. Встановивши дану тему всього в один клік, ви можете підняти свій бізнес за хвилини.

Топ нових тем для WordPress в 2016 році

3. Optimize — тема для WordPress SEO, Digital маркетингу і соціальних мереж

Дана тема оптимізована під продуктивність і має величезний набір варіантів настройки. Якісний код, сумісність з потужними плагінами, швидкість роботи і відмінні результати в тестах. Тема в першу чергу спроектована під SEO оптимізацію і digital маркетинг і тому йде з опціями відображення саме під цю тематику. Також тема відома своєю інтеграцією з соціальними мережами.

Якщо ви займаєтеся digital маркетингом або створюєте сайт для маркетингового агентства, ця тема то, що треба. Тема створена в плоскому стилі і має цілий набір лендінгем сторінок для маркетингу.

Топ нових тем для WordPress в 2016 році

4. Flow – Свіжа і креативна тема для блогу

Якщо в 2016 році ви хочете запустити незвичайний блог і зосередитися на виробництві крутого контенту типу постів або відео, тоді ця тема створена для вас. У теми незвичайний дизайн у вигляді нескінченно стрічки, що дозволяє вашим читачам відкривати пости без додаткових перезавантажень. Не важливо ви вставите в стрічку цитату, посилання, галерею або звичайний пост, тема сама красиво піджене. Тема повністю адаптивна, дружить з Retina і йде разом з потужною панеллю адміністратора та новітніми можливостями для блогінгу.

Топ нових тем для WordPress в 2016 році

5. Edena – Нова преміум тема для WordPress

Ця тема набирає популярність. Випущена на початку 2016 року тема Edena вже на вершині продажів на сайті ThemeForest. Високі рейтинги неспроста – Edena йде з великою кількістю макетів домашніх сторінок. В темі підтримується баланс між сучасною типографікою і добре обробленими макетами з фотографій (серед яких як широкоекранні так і блокові, розміри макетів можна змінювати).

Тема йде в ногу з часом і спроектована в простому стилі, але всередині безліч просунутих функцій. Кастомайзер тим, drag and drop конструктор, валідний код, адаптивний дизайн з технікою mobile first і ще багато іншого!

Топ нових тем для WordPress в 2016 році

Як встановити нову тему в WordPress

Якщо ви хочете купити тему, то наступним кроком буде завантажити і встановити її на свій сервер. Процес відносно простий. На нашому сайті ви можете знайти покрокову інструкцію. В інструкції крім усього іншого, йдеться про те, що таке тема WordPress, розбираються подробиці того що краще стиль або функціонал, також в уроці ви можете знайти фреймворк, який допоможе вибрати правильну WP тему під ваші цілі. Власне сам урок.

Якщо якась із перелічених тим не підходить під ваш проект, може бути, вам варто пошукати ще. Перегляньте розділ WordPress Themes на сайті ThemeForest і знайдіть саме те, що потрібно вам. Там тисячі тим, є з чого вибрати. Всі теми підтримуються авторами.