ТОП: найкращі хоррори 2018 року

305

Всі ми знаємо і любимо класичні ігри жанру жах, але як ми підсумували в – історія жанру досі пишеться. Так, рік ще не закінчений, і деякі ігри доведеться почекати, проте вже зараз у нас є жменя претендентів на звання «кращий хоррор цього року», в які ви можете пограти напередодні свята всіх святих.

Місяць хорроров на CADELTA триває списком «кращі хоррор гри цього року», в які, ви зможете пограти в найближчий Хелловін, так і в потроху насуваються темні і холодні осінні вечори.

Scorn(PC)

Ця гра є величезною даниною поваги Гансу Гигеру – щвейцарскому художник, який створив образ Чужої з однойменного фільму, його кокони, Королеву мати Чужих, і все склизкие біомеханічні пейзажі, які ми спостерігали у франшизі. Варто сказати, що часто на його творчості була статева або сексуальна тематика, від чого картини в його стилі виходили моторошними. Scorn ввыполнена саме в такому стилі.

Гра буде виходити головами, і поки що нам відома інформація про перших двох. Багато в чому доведеться вирішувати різні головоломки, використовуючи вросшее в руку героя зброю, а граємо ми за гуманоїда, який загубився в світі кошмарів.

Call of Cthulhu (PC, PS4 X One)

Ремейк гри, заснований на творчість геніального Говарда Лавкрафта, вийде якраз 31 жовтня. Ми вже писали про нього, але нагадаємо, що переносимося на віддалений острів в околицях Бостона, в ролі детектива розслідує серію підпалів і вбивств. У процесі гри герой буде по трохи втрачати розум, і те, наскільки швидко це відбудеться, буде залежати від наших виборів і вчинків.

Гра має нелінійний характер, проте розробник стверджують, що розвиток сюжету більше буде залежати від прокачування ваших навичок і знайдених артефактів. Гра сподобається не тільки фанатам Лавкрафта, але і всім хто любить круті хоррор гри.

Last Year (PC)

Пам’ятайте всі ці фільми жахів з 90-х про крутих, але тупих старшокласників чи студентів, котрі помирають один за одним від рук маніяка? Ця гра як раз про це, тільки ще й з мережевим режимом. Під управління ми можемо взяти як раз таки величезного вбивцю з сокирою і стати нічним кошмаром.

Маніяків, до речі, буде декілька і кожен володіє своїми унікальними здібностями для вбивств. Як не важко здогадатися — головне завдання у закритому нічному коледжі вбити студентів. Завдання студентів, якщо взяти їх під контроль – залишитися в живих. У них також буде свої вміння: один вміє розкривати замки, інший ремонтувати генератори і т. д.

Гра вже вийшла і ви можете взяти на себе роль жертви так і маніяка.

Moon of Madness (PC)

І знову у нашому списку кращих фільмів жахів Лавкрафт, за твором якого створили психологічний трилер в космосі.

Він повідає нам про колонізатора Марса, який опинився не в тому місці не в той час на станції, де люди почали сходити з розуму. Нас же починають мучити галюцинації, навколо яких крутиться геймплей з-за чого важко відрізнити реальність від вимислу.

Agony Unrated (PC, PS4, X One)

Оригінальна гра була багатообіцяючою, так як приносила нас найстрашніше місце – в пекло, де ми керуючи загубленою душею, яка не пам’ятає свого минулого, бере під контроль демонів і інших пекельних тварюк намагається повернути пам’ять. На жаль, гра виявилася досить прохідним продуктом, так як з неї довелося багато чого вирізати.

Однак, як ми писали в нашому останньому дайджесті, розробники випустять 31 жовтня повну версію без цензури, у який ми укусимо пекло на повну. Зможемо спостерігати, як демони карають грішників, і намагатися втекти, щоб він і не покарали нас. Крім того 8 кінцівок і допиленный сюжет за словами розробників не залишать нас байдужими.

Ad Infinitum (PC)

Перша світова війна жахлива сама по собі, але крім гнітючого сетинга тут присутні і вилазила з надр демони, щоб убити тих, хто вижив після чергового бою з противником. Ми один з тих, що вижили, який намагається врятуватися в підземних катакомбах, стикається з сюрреалістичними жахами війни.

Всіма силами гра хоче показати нам, наскільки жахлива війна і ті злочини, які вона за собою несе.

The Conjuring House (PC, PS4)

Беручи на себе роль журналіста, що опинився в будинку з паронормальными явищами, ми досліджуємо їх природу. Його мешканці — це привиди і психічно хворі люди, які всіляко будуть лякати нас і намагатися вбити.

Гра є класичним жахом про проклятий будинок, з гнітючою атмосферою і призарками. Однак варто сказати, що вона лякає більше завдяки скримерам, тому чекати від неї великого розмаху не варто. Але це і не означає, що її варто пропустити.

Такі кращі хоррори вийшли або ще готуються до виходу в цьому році, який з них стане найкращим жахом року — дізнаємося лише в кінці 2018 того. А якщо вподобана вам гра з цього списку не вийшла – ви завжди можете пограти в або прочитати наші .

Джерело: http://softik.net.ua/