Топ 5 адаптивних плагінів WordPress

265

Від автора: кожен день все більше людей виходять в інтернет через мобільні пристрої. Адаптивні веб-сторінки досить поширені в наш час, але якщо ви робите щось адаптивне, то адаптивність повинна бути у всьому.

Відвідувачі вашого сайту репостят ваші статті і сторінки, збільшуючи ваш трафік. Чому б не полегшити їм життя і не додати адаптивну можливість поділитися контентом через їх профіль у соціальній мережі?

Плагіни «поділитися в соціальних мережах» заповнили весь каталог WordPress Plugin і знайти серед них парочку, які будуть добре виглядати і працювати на вашому сайті досить складно. У цій статті ми розглянемо топ 5 адаптивних плагінів для обміну контентом в соціальних мережах, розберемо видатні особливості кожного з них.

Жага адаптивних плагінів «поділитися в соціальних мережах»

Найпопулярніші плагіни для соціального обміну в WordPress Plugin Directory вже адаптивні, так як розробникам веб майстрам вкрай важливо інтегрувати елементи адаптивного дизайну в свої сайти для поліпшення користувацького досвіду.

Неадаптівний кнопки при перегляді соціальних мереж, якщо переглядати сторінку з мобільних пристроїв, руйнують весь зовнішній вигляд, елегантність і юзабіліті вашого сайту. Невеликі правки в макеті сторінки це найменша з проблем; існує ймовірність того, що кнопки соціальних мереж перестануть відповідати на запити, довільно зменшаться або сповільнять ваш сайт.

За даними дослідження за останній рік третину всіх веб-сторінок відкривається через мобільні пристрої. І ризикувати трафіком і числом переглядів сайту з-за неадаптивного плагіна не саме розумне рішення. Розберемо кращих з кращих серед адаптивних плагінів для репостов в соціальних мережах для WordPress.

WP Social Sharing

Топ 5 адаптивних плагінів WordPress

WP Social Sharing — безкоштовний, легкий плагін, за допомогою якого можна додавати свої стилі CSS і JS код. Плагін не тільки простий і легкий, він також може похвалитися 100% адаптивними кнопками соціальних мереж.

Особливості. Замість зображень плагін працює з CSS3 для створення кнопок. Повнорозмірні кнопки автоматично конвертуються в іконки на маленьких екранах мобільних пристроїв (з шириною менше 480px). Можна додати кнопки соціальних мереж Facebook, Google+, LinkedIn, Twitter, Xing і Pinterest. За допомогою плагіна можна налаштовувати текст кнопок з іконками і змінювати їх порядок.

Для роботи з цим безкоштовним плагіном не потрібно бути професійним веб-розробником. WP Social Sharing можна легко інтегрувати в будь-яку тему з допомогою зручного шорткода.

Плюси:

100 адаптивний

Інтеграція через шорткоди

Кнопки на CSS3

Мінуси:

Обмежена кількість налаштувань

Кнопки тільки для шести соціальних мереж

Висновок. WP Social Sharing – відмінний безкоштовний плагін на той випадок, якщо ви шукайте просте рішення. У ньому не потрібно буде сходити з розуму в настройках або півдня підбирати різні кольори, розміри і форми. Якщо для вас не принципово кількість налаштувань, це хороший варіант для вас.

Sharify Social Share Buttons

Топ 5 адаптивних плагінів WordPress

Sharify Social Share Buttons – кнопки соціальних мереж з красивим дизайном, надають преміум вигляд вашого сайту абсолютно безкоштовно. Користувачі вашого сайту можуть ділитися посадами через 9 різних платформ соціальних мереж. Плагін пишається своєю швидкістю – найшвидший плагін соціальних мереж для WordPress. Для ще більшого контролю веб-розробникам пропонуються додаткові функції, як панель адміністратора і тижневі оновлення.

Особливості. За допомогою плагіна Sharify Social Share Buttons можна додати кнопки для Twitter, Facebook, Google Plus, Reddit, Pocket, LinkedIn, Pinterest, Email і VK. Якщо деякі з них вам не потрібні, їх можна приховати. В плагіні також показується, скільки разів користувачі поділилися постом або сторінкою в Twitter, Facebook, Google+ та LinkedIn.

Налаштування обмежується зміною кольорів кнопок. Для більшості з вас це не буде якоюсь проблемою, так як кнопки за замовчуванням дуже красиві, і ви не захочете змінювати їх зовнішній вигляд. Плагін підтримує шорткоди для полегшення додавання кнопок на сторінки і пости.

Sharify Social Share Buttons – найшвидший плагін для WordPress, так як він кешує всі дані. Через панель адміністратора можна включити і змінити тривалість кешування лічильника репостов. Кешування сильно знижує навантаження на сервер, з-за чого сторінки вантажаться швидше, підвищуючи продуктивність вашого сайту.

Плюси:

Кнопки для дев’яти платформ соціальних мереж

Кешування лічильника репостов

Підтримка SSL

Мінуси:

Обмежена налаштування

Висновок. Sharify Social Share Buttons підходить тим, кому потрібно безкоштовне і адаптивне рішення з привабливим дизайном. Якщо ви шукайте плагін з купою налаштувань або той, у якому можна додавати свій CSS код, то вам доведеться продовжити пошуки.

Mashshare

Топ 5 адаптивних плагінів WordPress

Ті, хто не хоче платити за преміум плагіни соціальних мереж, але хоче отримати все ті ж відмінні опції, повинні подумати про встановлення Mashshare. За допомогою даного безкоштовного плагіна ви зможете додати кнопку майже будь-якої соціальної мережі.

Особливості. З плагіном Mashshare йде великий ряд аддонов (як платних, так і безкоштовних), які можна використовувати для того, щоб створити саме ту кнопку, якою ви собі її уявляєте. Один з безкоштовних аддонов, який ви, швидше за все, відразу ж встановіть, зробить кнопки повністю адаптивними.

Коли аддон зауважує, що сторінка відкрита через пристрій з меншим екраном, він зменшує ширину кнопок. За бажанням можна також видалити лічильник репостов і текстовий опис.

В плагіні без аддонов є лічильник з загальною кількістю репостов, а також горизонтальна панель самих кнопок. Відмітна особливість плагіна Mashshare в тому, що з його допомогою можна додати кнопку підписки на список email, так і на інформаційну розсилку. Плагін дружелюбний до розробників і підтримує шорткоди для тих, хто не розбирається в програмуванні.

Плюси:

Розширюваний за допомогою великої кількості аддонов

Велика кількість налаштувань

Перехідний кешування і кешування об’єктів

Кнопки високого дозволу

Мінуси:

Показує загальна кількість репостов у всіх соціальних мережах

Преміум аддони

Висновок. Mashshare – мій улюблений адаптивний плагін соціальних мереж в WordPress серед безкоштовних. В ньому є майже все, починаючи адаптивністю, високим дозволом кнопок і закінчуючи кешуванням.

Custom Share Buttons with Floating Sidebar

Топ 5 адаптивних плагінів WordPress

Custom Share Buttons with Floating Sidebar є як у безкоштовній, так і в платній версії. Ми розглянемо безкоштовну.
Custom Share Buttons with Floating Sidebar інтегрований з lightbox контактною формою і плаваючим сайдбаром. В преміум версії сайдбар і контактна форма повністю адаптивні. Легкий плагін підтримує сім повністю настроюються платформ соціальних мереж.

Особливості. Насамперед плагін підтримує Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Google+, Vkontakte і Reddit. Можна змінювати фоновий колір кнопок і додавати зображення.

Плагін дозволяє редагувати текстовий опис і позиціонувати як самі кнопки, так і сайдбар. Є опція відключення сайдбара на маленьких екранах мобільних пристроїв, з допомогою якої можна налаштовувати дизайн плагіна.
В преміум версії плагіна lightbox та сайдбар повністю адаптивні. Плагін працює без JS файлів і не уповільнює ваш сайт.

Плюси:

Плаваючий сайдбар

Велика кількість налаштувань

Сім кнопок соціальних мереж

Мінуси:

Немає лічильника репостов

Адаптивний плаваючий сайдбар і lightbox в преміум версії

Висновки. Custom Share Buttons with Floating Sidebar — сильно настроюється і досить цікавий плагін. Однак він не відповідає деяким важливим критеріям, які більшість з нас хочуть бачити в плагінах соціальних мереж, наприклад, лічильник репостов.

Easy Social Icons

Топ 5 адаптивних плагінів WordPress

За допомогою Easy Social Icons можна додати кнопки соціальних мереж на свій сайт, але не редагувати їх зовнішній вигляд. Для деяких це не така й велика проблема. Тим більше, що стандартні зображення набагато швидше впізнаються.

Особливості. Easy Social Icons працює як адаптивні веб-сайти. Серед налаштувань тільки ширина і орієнтація кнопки.
Кнопки можна розмістити як горизонтально, так і вертикально в залежності від вашої теми та дизайну сторінки. В плагіні також є віджет, з допомогою якого можна додавати кнопки в сайдбар.

З допомогою шорткодов кнопки соціальних мереж можна легко додавати в будь-які посади або сторінки. Порядок кнопок можна змінити, просто перетягнувши їх на потрібне місце.

Плюси:

Простий у використанні

Горизонтальна і вертикальна орієнтація

Інтеграція з віджетами і шорткодами

Мінуси:

Обмежена налаштування

Немає лічильника репостов

Висновок. Easy Social Icons – один з найпростіших плагінів соціальних мереж. Налаштування обмежена вибором орієнтації кнопок, але їх можна розташувати у вашому сайдбарі з допомогою вбудованого віджета.

Висновок

Факт в тому, що все більше людей заходять в інтернет через мобільні пристрої, і повністю адаптивні сайти зараз набагато важливіше, ніж коли-небудь раніше. Залишати щось на потім при переході на адаптивний сайт більше не можна.
Drazen Prastalo у своїй статті Social Sharing WordPress Plugins Optimized for Mobile підкреслив, що при виборі плагіна соціальних мереж потрібно пам’ятати про кілька речей – дизайн, функціонал і швидкість.

У даній статті ми розглянули топ 5 адаптивних плагінів соціальних мереж за критерієм Drazen. Стаття написана для вас, щоб допомогти вам перейти на повністю адаптивний сайт за допомогою адаптивних плагінів соціальних мереж.

А який плагін соціальних мереж ви використовуєте на своєму сайті? У якого з плагінів, на ваш погляд, найкращий дизайн, фукнционал, швидкість? Пишіть про це в коментарях.