Топ 10 кращих ігор про супергероїв

253

Супергеройська тема стала одним з головних генераторів якісних фантастичних бойовиків в сучасній кіноіндустрії. Фільми з всесвітах Marvel і DC справно збирають вражаючу касу і відмінні відгуки від глядачів і кінокритиків. Ось тільки з іграми про супергероїв вже не настільки райдужно, можна згадати хіба що трилогію Batman Arkham і недавнього , а в іншому вже стала звичною думка, ніби всі супергеройське гри – ширвжиток, зліплений на коліні для залучення уваги до фільму. І це думка недалеко від правди.

На щастя, трапляються і приємні винятки, тому ми підготували топ 10 кращих ігор про супергероїв, докладніше про які ви зможете дізнатися з нового відео Аліси.

Відразу відзначимо, що всі ці ігри з ТОП-10 можна без проблем (ну, майже, якщо враховувати Spider-Man 2) грати на ПК. Ось тільки одкровень рекомендуємо не чекати, все ж час нікого не щадить. У добірці, в основному, представлені ігри, спрямовані скоріше на фанатів всесвіту Marvel і DC, готових закрити очі на неряшливую графіку і трохи примітивний, за сучасними мірками, геймплей.

Дивіться ще більше ігрових топів від Аліси: і .

Джерело: http://astral-td.com.ua/