Tiktok запустив платформу для монетизації creator next

25

Сервіс коротких відео tiktok представив платформу для монетизації контенту creator next. Тут зібрані всі інструменти для заробітку на відео, які стануть доступні блогерам з аудиторією понад 100 тис передплатників.

За допомогою tiktok creator next, творці контенту зможуть монетизувати його по максимуму-починаючи від отримання донатів і закінчуючи співпрацею з брендами. Нові можливості допоможуть їм вийти на новий рівень доходу, а можливо і створити основний бізнес.крім того, сьогодні tiktok запустив функцію «чайових», які вже доступні для підключення в creator next. Тепер користувачі зможуть безпосередньо висловлювати подяку блогерам за вподобаний контент через вкладку «tips» в налаштуваннях аккаунта. Всі “чайові” будуть в повному розмірі надходити авторам. Tiktok не стягуватиме з них частину доходу-принаймні, на початковому етапі.

Платежі обробляються stripe, що дозволяє творцям реєструватися за лічені секунди і управляти своїми доходами за допомогою простої панелі моніторингу.

Щоб захистити всіх учасників процесу, tiktok обмежив розмір “чайових” $100 за транзакцію. В цілому користувач може відправити в якості «чайових» $500 в день і зробити не більше 100 транзакцій.

Детальніше про всі інструменти монетизації в creator next, можна почитати на сайті проекту.