The elder scrolls online: новики кронного магазину за грудень

27

Тремтіть, смертні! у грудні в кронному магазині з’являться нові грізні стилі нарядів, верхові тварини, предмети обстановки і навіть я, арокс калічить — наймогутніша істота з усіх, що вам доводилося бачити. Запросіть мене в своє прекрасне житло, і я допоможу вам придумати, як розтрощити ваших ворогів.

Нижче ми розповімо про всі товари, які з’являться в кронному магазині в грудні. Не забувайте, що подивитися весь доступний в даний час асортимент можна на сторінці кронного магазину. А якщо вас зацікавило щось з цих гарячих новинок, обов’язково запасіться кронами на сторінці покупки крон!

Пропозиції eso plus

Щомісяця власники підписки eso plus отримують доступ до добірки ексклюзивних товарів і пропозицій.

картина ” милосердя дагона»

Картина, що зображає мерунеса дагона, що підноситься над своїми шанувальниками в мертвих землях.

Картина “милосердя дагона” як і раніше доступна в кронному магазині безкоштовно для передплатників eso plus на всіх платформах до 5 січня (18:00 за московським часом).

Прикраси

набір зимових крислатих капелюхів

Святковий комплект за вигідною ціною, в який входять зимові широкополі капелюхи з бутоньєркою, гірляндою і вінком.

Набір зимових крислатих капелюхів буде доступний в кронному магазині на всіх платформах з 13 по 16 грудня (18:00 за московським часом). Передплатники eso plus зможуть придбати його зі знижкою.

Відсвяткуйте настання нового року і повернення солнцеликого магнуса в цій святковій капелюсі нового життя, зробленої з синього оксамиту. Підстрибуючий помпончик відразу покаже всім, хто на цьому святі головний заводила!

Капелюх свята нового життя повернеться в магазин на всіх платформах під час свята нового життя. Подробиці про подію будуть опубліковані найближчим часом!

чернеча капелюх нового життя

Тим, хто хоче відсвяткувати прихід нового життя скромно і без показної розкоші, ми пропонуємо придбати цю невибагливу святкову капелюх — вона відмінно підійде ченцям, простим торговцям і благочестивим лицарям, які дали обітницю бідності. Адже свято нового життя – це свято для всіх!

Чернеча капелюх нового життя повернеться в кронний магазин на всіх платформах під час свята нового життя. Подробиці про подію будуть опубліковані найближчим часом!

Ремесла

стилі нарядів

Цей унікальний наряд, іноді іменований “крижаними обладунками”, не тільки захистить вас від ударів, але і вселить страх в серця ваших ворогів. Повний комплект сталгримових стилів нарядів дозволить змінити зовнішній вигляд ваших обладунків.

Набір обладунків “сталгримова броня” буде доступний в кронному магазині на всіх платформах з 6 по 13 грудня (18:00 за московським часом). Передплатники eso plus зможуть придбати його зі знижкою.

З цим набором зброї ви будете виглядати сильним і грізним, як справжній норд! повний комплект стилів нарядів нордського різьбленого зброї дозволить надати вашій зброї відповідний зовнішній вигляд.

Набір нордського різьбленого зброї буде доступний в кронному магазині на всіх платформах під час свята нового життя. Подробиці про подію будуть опубліковані найближчим часом!

набір зброї могутньої чудан

Гігантська хадж-мота на ім’я могутня чудан ніколи не відмовиться від хорошої бійки. Але і істинний безстрашний не злякає перед настільки грізним противником! повний комплект стилів нарядів могутньої диван дозволить надати вашому зброї зовнішній вигляд відповідних нагород безстрашних.

Набір зброї могутньої чудан буде доступний в кронному магазині на всіх платформах з 20 грудня по 5 січня (18:00 за московським часом). Сторінку стилю маски могутньої чудан можна отримати за перемогу над останнім босом у ветеранських руїнах маззатуна. Сторінку стилю наплічника могутньої диван можна отримати двома способами: придбати за 50 ключів безстрашних у ургарлаг біч вождів або з деякою часткою ймовірності знайти в загадковому скрині ургарлаг, який коштує 1 ключ безстрашних.

Висловіть свою повагу все-творцеві, виготовивши для себе крижане зброю і обладунки. Використовуйте, щоб вивчити ремісничий стиль сталгримового заклинателя морозу.

Кронний ремісничий мотив стилю заклинателя морозу буде доступний в кронному магазині на всіх платформах з 20 грудня по 4 січня (18:00 за московським часом). Передплатники eso plus зможуть придбати його зі знижкою.

Гардероб

костюми

тан фолкріта

Цей класичний нордський наряд, що складається з камзола і кілта, уособлює впевненість і авторитет бойового командира фолкритського клану. Йде в комплекті з традиційним рогатим шоломом!

Костюм тана фолкріта буде доступний в кронному магазині на всіх платформах з 2 по 9 грудня (18:00 за московським часом). Передплатники eso plus зможуть придбати його зі знижкою.

набір ” зимові розвідники»

Ці костюми-копія обладунків, які носять нордські і орочьи розвідники в північному тамріелі.

Набір “зимові розвідники” повернеться в кронний магазин на всіх платформах і буде доступний з 6 по 13 грудня (18:00 за московським часом).

Події

валюта

квитки подій

Квитки для покупки рідкісних товарів у імпресаріо, особливої торговки, яку можна знайти під час подій. Хочете дізнатися, яких саме товарів? поговоріть з нею і дізнайтеся, що вона пропонує!

Квитки подій будуть доступні в кронному магазині на всіх платформах під час свята нового життя. Подробиці про подію будуть опубліковані найближчим часом! квитки подій з кронного магазину можна також дарувати іншим гравцям.

Предмети обстановки

музична скринька «мелодія танучих снігів»

При використанні відтворює традиційну пісню свята нового життя»мелодія танучих снігів”.

Музична скринька “мелодія танучих снігів” повернеться в магазин на всіх платформах під час свята нового життя. Подробиці про подію будуть опубліковані найближчим часом!

набір меблів ” амбіції даедра»

За допомогою цих будівельних елементів і пристосувань ви зможете з легкістю зводити значні будівлі. Чи будуть ваші вороги-а може бути, навіть і друзі-тремтіти від страху побачивши результату ваших праць? так, так, без сумніву.

Набір меблів “амбіції даедра” буде доступний в кронному магазині на всіх платформах з 22 грудня по 5 січня (18:00 за московським часом).

При використанні відтворює зловісну композицію»заклик до хаосу”.

Музична скринька “заклик до хаосу” буде доступна в кронному магазині на всіх платформах з 22 грудня по 5 січня (18:00 за московським часом).

Від цієї величезної статуї мерунеса дагона, князя руйнування, виходить майже відчутна хвиля хаосу. Неважливо, що вам більше до душі — його палючий жар, палаючий погляд, вогненна сокира або неприборкана міць його полум’я, — ця статуя додасть нотки благоговійного жаху в атмосферу будь-якого житла.

Статуя князя амбіцій буде доступна в кронному магазині на всіх платформах з 22 грудня по 5 січня (18:00 за московським часом).

обитель мук

Через тривожні чутки, які ходять про цих грізних шпилях, обережні подорожні вважають за краще обходити їх по широкій дузі, побоюючись тортур … Або чого гірше. Однак ті, кому вистачить мужності туди відправитися, можуть виявити значну фортецю з міцною вежею, звідки відкривається чудовий вид.

Будинок “обитель мук” буде доступний в кронному магазині на всіх платформах з 22 грудня по 5 січня (18:00 за московським часом). Його можна буде придбати як з обстановкою, так і без неї.

арокс калічить

Нахиліть коліна перед могутнім ароксом, і, можливо, він погодиться допомогти вам розтрощити ваших ворогів! але тільки в образі даедриси, а не в колишньому могутньому обличчі. Привівши арокса до себе додому, ви зможете задати для нього маршрут. І, зрозуміло, у вас, як і у відвідувачів вашого будинку, буде можливість з ним розмовляти.

Цей гість буде доступний в кронному магазині на всіх платформах з 22 грудня по 5 січня (18:00 за московським часом).

Верхові тварини

лютий верховий дремнакен

«дремнакени-жахливі створіння, чиї грізні кігті і гострі зуби можуть заподіяти нестерпний біль. А того, хто зумів осідлати одного з них і відправитися на ньому в бій, слід побоюватися подвійно. Це ж логічно”. – норорлі, алінорське даедрологічне товариство

Лютий верховий дремнакен буде доступний в кронному магазині з 2 по 9 грудня (18:00 за московським часом).

сірий в яблуках зимовий скакун з гірляндою

Цей кінь створить святкову атмосферу де завгодно! гордий власник такого скакуна може бути майже впевнений, що його кінь — найкрасивіша в місті.

Сірий в яблуках зимовий скакун з гірляндою буде доступний в кронному магазині на всіх платформах з 13 по 20 грудня (18:00 за московським часом).

морозна кобилиця

Ця дихаюча паром морозна кобилиця з крижаним поглядом ніби вирізана з льодовиків самого скайріма.

Морозна кобилиця буде доступна в кронному магазині на всіх платформах під час свята нового життя. Подробиці про подію будуть опубліковані найближчим часом! власники підписки eso plus зможуть придбати цю верхову тварину зі знижкою.

Вихованці

плямистий сніговий сенч-леопард

Сенч-леопарди взагалі невловимі, але плямистий сніговий підвид зустрічається рідко навіть за їхніми мірками. Незважаючи на здається холодним хутро, цей чарівний вихованець буде зігрівати вас довгими зимовими ночами.

Плямистий сніговий сенч-леопард буде доступний в кронному магазині з 6 по 9 грудня (18:00 за московським часом).

поні-крижаний атронах

Вважаєте поні надто милими? тоді цей вихованець якраз для вас! умильність в ньому поєднується з крижаною суворістю і поглядом, який немов говорить «навіть не здумай мене гладити». До того ж це чудовий супутник для тих, хто не виносить спеку і спеку!

Поні — крижаний атронах повернеться в кронний магазин на всіх платформах під час свята нового життя. Подробиці про подію будуть опубліковані найближчим часом!

Чи збираєтеся ви дізнатися, чим завершиться пригода «врата облівіона», або прикрасити своє улюблене житло до прийдешнього свята нового життя, в грудні в кронному магазині обов’язково знайдуться товари для найграндіозніших планів.