[tgs 2021] російський видавець 110 industries анонсував нову гоночну sci-fi гру red goes faster

14

Видавництво 110industries анонсувало свій новий проект red goes faster-науково-фантастичну гоночну гру, розроблювану для платформ playstation5, xbox series x|s, nintendo switch і пк. Реліз тайтла запланований на 2024 рік.розробник гри поки не оголошений.

За словами видавця,гра red goes faster запропонує «взаємодоповнюючий контраст між захоплюючими іграми та інтригуючою історією з любовним трикутником».

В анонсуючому тизері, на жаль,не було показано ніяких цікавих подробиць про прийдешню гру. Судячи потізеру, дія відбуватиметься на планеті кеплер, яка також відома як «екзопланета юпітера, земля-2». Великі корпорації, що вклалися в созданіеколоній на новій планеті, посилено агітують людей за переселення на супутникового гіганта, обіцяючи роботу, страхування здоров’я, пенсійні виплати імногое інше. Однак на ділі виявляється, що на кеплері немає природних ресурсів, які могли б компенсувати космічний переліт. Єдиною стабільною роботою на планеті вважається фермерство, проте головний герой не хоче цим займатися і хоче покинути кеплер. Але є тільки 2 шляхи, як врятуватися сземлі-2: знайти карту скарбів і відшукати скарб або виграти гонку. Він вибирає найкраще.