Tesla може налагодити виробництво своїх людиноподібних роботів bot в техасі

62

Серед множинних амбітних цілей, до яких з волі ілона маска (elon musk) прагне очолювана ним компанія tesla, нещодавно з’явилася демонстрація прототипу людиноподібного робота bot, яка повинна відбутися в наступному році. Зараз компанія активно наймає профільних фахівців, які допоможуть розробити цього робота, і одна з вакансій вказує на можливість організації виробництва роботів в техасі.

Джерело зображення: tesla, electrek

Серед інших вакансій одне з оголошень на сайті tesla, як пояснює electrek, привертає увагу тим, що запрошує на роботу фахівця з тестування робототехніки в остін, штат техас, з перспективою участі в «прискоренні виробництва мобільних робототехнічних систем». Це дозволяє припустити, що саме в цьому штаті буде організовано виробництво людиноподібних роботів tesla bot.

Джерело зображення: tesla

Слід нагадати, що майданчик в околицях остіна, на якій зараз зводяться підприємства tesla з випуску тягових акумуляторів і електромобілів, є найбільшою серед виробничих об’єктів компанії. Тут з часом планується організувати випуск не тільки кросоверів model y і акумуляторів для них, але і пікапів cybertruck, а також електричних вантажівок tesla semi. Відносна близькість до штаб-квартири tesla і достатні можливості розширення роблять майданчик в техасі оптимальним вибором в якості місця для виробництва роботів.