Терміни поставок iphone 13 зростуть ще сильніше через поширення covid-19 у в’єтнамі

19

Потенційним покупцям iphone 13-ї серії доведеться запастися терпінням-терміни поставок новинок збільшуються через сплеск covid — 19 у в’єтнамі, де виробляються складові частини для смартфонів. Перебої з поставками, які можуть затягнутися до середини жовтня, пов’язані з обмеженням виробництва компонентів для модулів камер всіх чотирьох моделей серії.

Reuters

Представлені в цьому місяці iphone 13 оснащені вдосконаленими камерами, які захоплюють більше світла для отримання хороших знімків при поганому освітленні. Apple спирається на більш ніж дюжину компаній, що виробляють компоненти у в’єтнамі, який з квітня бореться з поширенням covid-19, в основному в діловому центрі хошимін і сусідніх промислових провінціях. Крім іншого, днями деякі постачальники apple в китаї призупинили виробництво на кілька днів, щоб забезпечити дотримання нових більш жорстких правил енергоспоживання.

Reuters

Деякі партнери apple, такі як verizon і best buy, вказали на можливі затримки поставок iphone 13 через обмежену пропозицію і високий попит відразу після початку прийому попередніх замовлень на смартфони. Аналітики попереджають про один з найтриваліших періодів очікування iphone за останні роки.